');

Merdivenköy Nakliyat Firmaları

  29.09.2019   Paylaş:

Merdivenköy Nakliyat Firmaları

Merdivenköy Nakliyat Firmaları olarak Sahip olduğumuz iş hacmi ve teknik kapasitemiz ile birlikte, her geçen gün Merdivenköy evden eve nakliyat konusundaki ihtiyaçlarınıza daha etkili bir şekilde cevap veriyoruz. Hizmetlerimizin kalitesini her geçen gün biraz daha arttırıyor ve böylece yüksek orada müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Tır, kırkayak, kamyon ve kamyonet gibi çok sayıdaki araçlarımızla, eşyalarınızın güvenliğini üst seviyede sağlıyor ve dışarıdan herhangi bir darbe almamalarına fazlasıyla özen gösteriyoruz.Firma olarak bizden hizmet almaya karar verdiğinizde, ücretsiz ekspertiz hizmeti ile eşyalarınızın tamamının değerini belirliyor ve bunların tamamını sigortalıyoruz. Merdivenköy nakliyat için bu hususun çok önemli olduğunu biliyor ve eşyaları kesinlikle küçük büyük diye ayırt etmiyoruz. Bu aşamadan sonra ise eşyaların türüne bağlı olarak hangi paketleme malzemesinin kullanılacağını belirlenir. Eğer anlaşma sağlanırsa, sizinle nakliyat sözleşmesi imzalıyor ve işi resmiyete döküyoruz. Böylece herhangi bir hatamız olduğunda, resmi olarak hakkınızı almanıza imkan veriyoruz. 

Merdivenköy Nakliyat Firmaları 

Yukarıda genel olarak nasıl çalıştığımız yer almaktadır. Hizmet kalitemiz son derece yüksektir ve bundan dolayı diğer Merdivenköy nakliyat firmaları arasında özel bir yere sahip olduğumuz söylenebilir. Her ne kadar bu alanda faaliyet gösteren firma sayısı fazla olsa da bunların kalitelerinin beklentileri tam manasıyla karşılaması, sanılanın aksine yüksek değildir. Biz ise bu alanda son derece başarılıyız.Merdivenköy evden eve nakliyat öncesinde eşyaların demonte hale getirilmesi, çamaşır makinesi gibi tesisata bağlı olan eşyaların buradan ayrılması ve benzer işlemleri özenli bir şekilde yapıyoruz. Böylece eşyaların güvenliklerini sağlıyor ve sizlerin en ufak bir mağduriyet yaşamanıza izin vermiyoruz. 

Merdivenköy Ofis Taşıma

Firmamız tarafından verilen çok farklı hizmetler vardır. Merdivenköy parça eşya taşıma, her şey dahil hizmet ve ofislerin taşınması bunlardan bazılarıdır. İhtiyacınıza göre bunlardan uygun olanları tercih edebilir ve böylece çok daha kaliteli bir şekilde hizmet alabilirsiniz.Merdivenköy ofis taşıma hizmetimiz ile işyerlerinizi kısa sürede taşıyarak, işlerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Eşyalarınız için özel önlemler alıyor ve onların kesinlikle dış etkilerden etkilenmemesini sağlıyoruz. Bu ise hizmet kalitemizin yükselmesi anlamına geliyor.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30