13.11.2018   Paylaş:

Göztepe Nakliyat Firmaları

Göztepe Nakliyat Firmalarından olan Tepe Nakliyat ev veya ofisinizi güvenle taşımaktadır. Göztepe asansörlü nakliyat hizmeti ile eşyalarınızı arabadan direk evinize koyuyoruz. Bu hizmet için öyle astronomik fiyatlar ödemenize gerek yok. 

En iyi göztepe nakliyat firması seçilen şirketimizi çalışanları bodrolu ve alanlarında uzman kişilerden seçilmişlerdir. Bu sayede çok hassas eşyalarınız siz kahvenizi içene kadar toparlanır ve araca taşınır. Göztepe evden eve nakliyat ve eşya taşıma hizmeti almak için telefonlarımzından bize ulaşabilirsiniz.

Göztepe mahallesi, bağdat caddesi, Göztepespor ve kentsel dönüşüm merkezi olan bu şirin mahalle son dönemlerde marka değeri bir hayli yüksek olan bir yerdir. Bunun için işyeri ve konut yatırımı getirisi yüksek olduğundan bu bölgeye rağbet bir hayli fazladır.

Göztepe Eşya Depolama

Göztepe eşya depolama hizmeti kapalı bölümlere ayrılmış depolama tesislerimizde sizlere sunulan başka bir hizmet kolumuzdur. Kentsel dönüşüm ile artan depolama talebi bir çok naliye şirketinin iştahını kabartmıştır. Oysa depolama ciddi bir sorumluluk ve risk taşımaktadır. Herşeyden önce başkasının eşyalarını emanet almanın verdiği sorumluluğu taşımak başlı başına bir deneyim gerektirmektedir. Göztepe eşya depolama firyaları için müşteri temsilcimizden destek alabilirsiniz.


Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30