');
Ofis Taşıma

Ofis Taşıma işini genel olarak İstanbul içi tüm semt ve ilçelerde yapıyoruz. İstanbul'dan başka bir ile de Ofis Nakliyat işleri yapıyoruz. Ofis taşıma işi bittikten sonra ofisinizde bulunan fazla eşyalarınızı veya arşiv evrakınızı da talebiniz doğrultusunda depolarımızda muhafaza edebiliyoruz. Bunun için astronomik fiyatlar da vermenize gerek yok. Çok uygun ücretler ile ofis depolama işini de yapıyoruz.

Şirketler genel olarak büyüdüklerinde kullandıkları mekanlar yetersiz kalır. Tabii bunun tersi de zaman zaman yaşanmaktadır. Durum ne olursa olsun talebinizi en kısa sürede gerçekleştiriyoruz.

Şirketleri planladıkları zaman diliminde yeni mekanlarına taşımak profesyonellik gerektirir. Profesyonel ofis taşıma şirketimizi planladığınız sürede sizi yeni mekanınıza taşımaktadır. Bu sayede iş kaybına mahal vermeden taşımanızı yapıyoruz.

Ofisinizde bulunan tüm demirbaş veya klasör, arşiv evrakı etiketlenerek taşınmakta ve yeni mekanınızda karışıklık olmadan yerleştirilmektedir.

Birçok resmi kurumun ve şirketin taşıması şirketimiz araç ve personeliyle yapılmaktadır. Ofis taşıma referanslarımızı incelemeden ofisinizi taşıtmayın. Referans mektuplarımızı okuyarak hizmet kalitemizin standartlarını öğrenebilir, sorgulayabilirsiniz.

İstanbul Ofis taşıma işinin belirlenen zaman diliminde yapılması için gece-gündüz 24 saat kesintisiz çalışabilmekteyiz. Bunun için yeterli ekip ve aracımız bulunmaktadır.

Sigortalı Taşımacılık Nasıl İşlemektedir?

Sigortalı Taşımacılık

Ev taşımak isteyen kişilerin en çok merak ettiği konuların başında, taşınan eşyaların sigorta kapsamında olup olmadığı gelmektedir. Evden eve nakliyehizmeti veren bazı firmalar taşıdıkları eşyaları sigorta kapsamına alsalar da bazı firmalar sigortayı göz ardı etmektedirler. Sigortasız taşımacılıkta kişiler, taşınan eşyaların nakliyesi sırasında yaşanan bir olumsuzluk sonucu eşyalarına zarar gelmesi sebebiyle maddi açıdan zor durumda kalabilmektedir.

Evden eve nakliye hizmeti alırken, hizmet aldığınız firmanın taşıma işlemi için Emtia Nakliyat Sigortası yaptırdığından emin olmanız gerekmektedir. Çünkü bu sigorta, olası bir kaza sonucu hasarınızın karşılanmasına yardımcı olabilecektir. Ayrıca nakliye işlemine başlamadan önce firma ile Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi imzalamak da sizi olası maddi zararlardan koruyabilecektir. Ayrıca Emtia Nakliyat Sigortası türüne göre bazı hasarları karşılamaktadır.

Emtia Nakliyat Sigortası

Evden eve nakliyehizmeti alırken firmaların yaptırdığı Emtia Nakliyat Sigortası 3 grupta sıralanmaktadır. Bu gruplar şu şekilde sıralanmaktadır:

Tam Ziya: Taşınan malın ve aracın tamamen zayi olması durumunda sigorta kapsamına alınır.
Dar Teminat: Taşıma sırasında aracın ve yükün bir riziko sonucu uğrayacağı zararın sigorta kapsamına alınmasıdır.
Geniş Teminat: Taşınan yükün nakliye sırasında karşılaşacağı tüm zararlar sigorta kapsamına alınır.

Genel olarak, nakliye firmaları tam ziya kapsamında eşyaları sigortalamaktadır. Yani sadece eşyalar, araç üzerindeyken gelebilecek zararlara karşı sigortalıdır. Fakat ücret farkını vererek farklı bir sigorta türüne geçiş yapılabilmektedir. Ayrıca evden eve nakliye firmaları tarafından yaptırılan bu sigortanın; bir ayrıcalık değil, bir zorunluluk olarak yapıldığının bilinmesi gerekmektedir.

Nakliyat firmasının kendini maddi hasarlardan koruyabilmesi için yapılan bu sigorta işleminin nakliye işleminden önce yapılması çok önemlidir. Fakat yapılan bu sigorta işleminin eşyalarınızın çizilmesine karşı sigortalanmadığını da bilmeniz gerekmektedir. Böyle bir durumda, eşyalarınızın taşıma sırasında oluşabilecek kırılma ve çizilmelere karşı sizleri Evden Eve Nakliyat Sözleşmesi korumaktadır.

Paylaş:

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30