Kadıköy Nakliyat

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Kadıköy nakliyat firması olarak evden eve taşıma, eşya depolama, ofis taşıma ve şehirler arası nakliyat dallarında faaliyet yürütüyoruz. Hayatımızda neredeyse hepimizin başından olumsuz nakliyat tecrübeleri geçmiştir. Kadıköy evden eve nakliyat olarak bu alandaki eksikliği ve yanlışlığı gördük. Kuruluş hikayemiz aslında yaşamış olduğumuz olumsuz nakliye tecrübesinden dolayı gerçekleşmiştir. İşin ehli olmayan ve kendini nakliyeci diye tanıtan kişilere taşıtılan eşyaların sonu hep aynı kaderi yaşamak olmuştur. Bir kısmı ya kırılmış, ya çizilmiş ya da nakliye esnasında kaybolmuştur.Tüm bu olumsuzluklardan daha kötü olanı ise karşınızda muhatap bulamamanız ve bu olumsuzluğu üstlenen hiç kimsenin olmamasıdır. Gerçekten nakliyat konusunda işini hakkaniyetle yapan çok azdır. Bu sebeple değerli halkımızı eşya taşıtma noktasında bizler gibi işin ehli kişiler ile iş yapmaya davet etmeyi kendimize bir borç bilmekteyiz.

Kadıköy evden eve nakliyat olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke olarak belirledik ve bu konuda üzerimize düşen her görevi yaptık. Hiç kimse maddi ya da manevi değer taşıyan eşyalarının başına herhangi bir olumsuzluk gelmesini istemez. Bu da tabi ki insanların en tabi haklarıdır. Bunun için hem çalışan ekibimizi hem de nakliyat araçlarımızı en iyi şekilde güncelleyip modernize ettik. Çalışma arkadaşlarımızı belirlerken; sabırlı, güvenilir, dürüst, işinde uzman, saygılı ve güler yüzlü kişiler olmalarına azami özen gösterdik. Nihayetinde sahada çalışan arkadaşlar bizi temsil etmekteler. Biz bu kadar dikkatli seçim yaptıkça işlerimiz de o kadar çoğaldı ve neredeyse yaptığımız her işi sıfır hata ile tamamladık. Biz her ihtimale karşı taşıyacağımız eşyaların tamamına kasko yaptık ve nakliyat sırasında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçtik. Herhangi bir olumsuzluk söz konusu olursa, maddi zararın tamamını firma olarak biz karşılamaktayız. Bu konuda bu zamana kadar hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmadık ve bundan sonra da yaşatmayacağız.

Kadıköy Nakliyat Tavsiye

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Uygun Fiyatlı Kadıköy Taşımacılık Firmasıyız

Elbette ki yapılan tüm bu Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerinin bir de maddi karşılığı olmaktadır. Bu konuda da hiçbir müşterimize sorun çıkarmamakta, verilebilecek en uygun fiyatı vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin tek yapması gereken şey, en kısa sürede bizimle iletişime geçmek ve bu kaliteli hizmetten faydalanmaktır. Fiyatlar yapılacak iş, taşıma mesafesi, paketlemenin hangi kademede yapıldığı ve montaj hizmeti ile alakalı tüm verilere dayalı olarak değişmektedir. Ancak şunu söyleyebiliriz ki en uygun rakamlı taşıma şirketiyiz.

Kadıköy Eşya Depolama

Profesyonel Kadıköy Nakliye firmamız ile eşyalarınız havadar ortamlarda güvenle korunur

Kadıköy eşya depolama hizmeti sizlere avantajlı fiyatlar ile sunulmaktadır. Kadıköy bölgesi son yıllarda kentsel dönüşümün yoğun olarak yaşanbdığı ilçelerimizden biri. Hatta bu iş Fikirtepe bölgesi ile start aldı diyebiliriz. Bu durumun sonucu olarak dep ihtiyacı bir hayli artmış durumda. Kentsel dönüşüm sonucu evini boşaltan bir çok müşteri daire kiralama yerine eşya deposu kiralamayı tercih etmektedirler. Sizin de kadıköy eşya deposu ihtiyacınız var ise bizi arayabilir ve uygun bir çözüm bulabilirsiniz.