');
  03.11.2018   Paylaş:

Kadıköy Evden Eve Nakliyat

Hayatımızda neredeyse hepimizin başından olumsuz nakliyat tecrübeleri geçmiştir. Kadıköy evden eve nakliyat olarak bu alandaki eksikliği ve yanlışlığı gördük. Kuruluş hikayemiz aslında yaşamış olduğumuz olumsuz nakliye tecrübesinden dolayı gerçekleşmiştir. İşin ehli olmayan ve kendini nakliyeci diye tanıtan kişilere taşıtılan eşyaların sonu hep aynı kaderi yaşamak olmuştur. Bir kısmı ya kırılmış, ya çizilmiş ya da nakliye esnasında kaybolmuştur.Tüm bu olumsuzluklardan daha kötü olanı ise karşınızda muhatap bulamamanız ve bu olumsuzluğu üstlenen hiç kimsenin olmamasıdır. Gerçekten nakliyat konusunda işini hakkaniyetle yapan çok azdır. Bu sebeple değerli halkımızı eşya taşıtma noktasında bizler gibi işin ehli kişiler ile iş yapmaya davet etmeyi kendimize bir borç bilmekteyiz. 

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Yapılır

Kadıköy evden eve nakliyat olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmayı kendimize ilke olarak belirledik ve bu konuda üzerimize düşen her görevi yaptık. Hiç kimse maddi ya da manevi değer taşıyan eşyalarının başına herhangi bir olumsuzluk gelmesini istemez. Bu da tabi ki insanların en tabi haklarıdır. Bunun için hem çalışan ekibimizi hem de nakliyat araçlarımızı en iyi şekilde güncelleyip modernize ettik. Çalışma arkadaşlarımızı belirlerken; sabırlı, güvenilir, dürüst, işinde uzman, saygılı ve güler yüzlü kişiler olmalarına azami özen gösterdik. Nihayetinde sahada çalışan arkadaşlar bizi temsil etmekteler. Biz bu kadar dikkatli seçim yaptıkça işlerimiz de o kadar çoğaldı ve neredeyse yaptığımız her işi sıfır hata ile tamamladık. Biz her ihtimale karşı taşıyacağımız eşyaların tamamına kasko yaptık ve nakliyat sırasında yaşanabilecek olumsuzlukların önüne geçtik. Herhangi bir olumsuzluk söz konusu olursa, maddi zararın tamamını firma olarak biz karşılamaktayız. Bu konuda bu zamana kadar hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmadık ve bundan sonra da yaşatmayacağız.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Elbette ki yapılan tüm bu Kadıköy evden eve nakliyat hizmetlerinin bir de maddi karşılığı olmaktadır. Bu konuda da hiçbir müşterimize sorun çıkarmamakta, verilebilecek en uygun fiyatı vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin tek yapması gereken şey, en kısa sürede bizimle iletişime geçmek ve bu kaliteli hizmetten faydalanmaktır.

Acıbadem Nakliyat Firmaları
Bostancı Nakliyat Firmaları
Caddebostan Nakliyat Firmaları
Caferağa Nakliyat Firmaları
Dumlupınar Nakliyat Firmaları
Eğitim Nakliyat Firmaları
Erenköy Nakliyat Firmaları
Fenerbahçe Nakliyat Firmaları
Fikirtepe Nakliyat Firmaları
Göztepe Nakliyat Firmaları
Hasanpaşa Nakliyat Firmaları
Koşuyolu Nakliyat Firmaları
Kozyatağı Nakliyat Firmaları
Merdivenköy Nakliyat Firmaları
Osmanağa Nakliyat Firmaları
Rasimpaşa Nakliyat Firmaları
Sahrayıcedit Nakliyat Firmaları
Suadiye Nakliyat Firmaları
Zühtüpaşa Nakliyat Firmaları
Feneryolu Nakliyat Firmaları

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30