');

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

  01.11.2018   Paylaş:

Fikirtepe Evden Eve Nakliyat

Fikirtepe evden eve nakliyat hizmeti kapalı araçlar ve kalifiye personel ile sizlere sunulmaktadır. Son dönemde Kentsel Dönüşüm projesi kapsamında Fikirtepe bölgesinde bir hayli taşıma talebi oluşmaya başlamıştır. Nakliye şirketimiz Kentsel dönüşüm projesi kapsamında evlerini taşımak isteyen şahıs, müteahhit veya inşaat firmalarıyla doğrudan tek veya toplu anlaşmalar yaparak evlerinizi şehir içi ve şehirler arası taşımaktadır. 

Tepe Nakliyat, İstanbul şehir içi nakliye hizmetlerinde Fikirtepe semt ve mahallelerine taşıma hizmeti vermektedir. Fikirtepe semtine çalışan nakliyeciler içerisinde kaliteli hizmetimiz ve müşteri odaklı taşımacılığımız sayesinde önemli bir müşteri potansiyeli sağlamış bulunmaktayız. Her türlü eşyanızı taşıyabilecek özelliklerde kapalı araçlarımızla hizmet vermekteyiz. Yaptığımız tüm taşımacılık işleri sigortalıdır. Fikirtepe ev eşyası taşıma hizmetimizde eşya ambalajlama, mobilya ve beyaz eşya sökme ve montaj işlemleri personelimiz tarafından itina ile yapılmaktadır. Fikirtepe'den Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine de şehirler arası nakliyat ve ev taşıma hizmeti vermekteyiz. Şehirlerarası olarak sunmuş olduğumuz tüm hizmetlerimiz sigorta kapsamında olup eşyalarınızı güvenli bir şekilde sizlerden aldığımız gibi aynen tarafınıza söz verdiğimiz gün ve saatte tarafınıza teslim etmekteyiz. 

FİKİRTEPE EŞYA DEPOLAMA

Fikirtepe semtinde hızla başlayan konut projeleri ve kentsel dönüşüm beraberinde eşya depolama ihtiyacını da bir hayli artırmıştır. Kentsel dönüşüm projesine giren yapılar 1 - 1,5 yıl içerisinde tekrar sahiplerine verildiğinden bu süre zarfında ev tutmak yerine eşyasını depoya koymak isteyen müşterilerde bir hayli artış olmuştur.Fikirtepe Eşya Depolama alanlarımız oda oda olup eşyanızı istediğiniz süre zarfında cüzzi aylık ücretler karşılığında saklıyoruz.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30