');

Kozyatağı Nakliyat Firmaları

  29.09.2019   Paylaş:

Kozyatağı Nakliyat Firmaları

Kozyatağı Nakliyat Firmaları Evlerini taşıyan kişilerin hikayeleri dinlendiğinde, insanların farklı sorunlar yaşadığı görülecektir. Kozyatağı evden eve nakliyat hizmeti alan insanlar, eğer amatör bir firma tercih etmişse, dinlediklerinize bazen inanamayabilirsiniz. Eşyaların kırılması, tamamen kullanılamaz hale gelmesi ve hatta kaybolması gibi durumları dahi duymanız mümkündür. Bundan dolayı profesyonel firmaların tercih edilmesi son derece önemlidir.Firmamız, sizlerin sorunsuz bir süreç geçirmesi için gerekli olan bütün önlemleri almaktadır. Eşyalarınızın güvenliği için paketleme, ambalajlama ve asansör sistemlerinin kullanılması gibi farklı işlemler uygulanır. Böylece eşyalarınız hem dışarıdan gelen darbelere, hem de tozlara karşı korunmuş olur. Bu durum ise Kozyatağı nakliyat işlemi sonrasında eşyalarınızı aynı şekilde kullanmanıza imkan verir.

Kozyatağı Asansörlü Taşımacılık

Kozyatağı evden eve nakliyat işini yapan firmamız, teknolojinin sunmuş olduğu imkanlardan sonuna kadar yararlanmaktadır. Bu imkanlardan birisi de asansörlerdir. Bunlar, apartmanların içinde bulunan asansörler olmayıp, tamamen dışarında eve kurulan, portatif platformlardır. Bu sistemler sayesinde evlerin balkonlarından ya da pencerelerinden eşyalar taşınır. Söz konusu durum sayesinde eşyaların taşınmasının hem hızlı, hem de çok daha güvenli bir şekilde gerçekleşeceğini söylememiz yanlış olmaz.Eşyaların taşınmaya başlamasından hemen önce asansör sistemi uygun bir yere kurulur. Kozyatağı asansörlü taşımacılık için uzman ekiplerin görev yapması gerekir. Bu aşamadan sonra ise paketlenen eşyalar asansöre yüklenir ve böylece aracın yanına kadar indirilir. Bu işlem esnasında gerekli olan bütün güvenlik önlemleri alınır. İnsanlar, bu sayede eşyalarının dar merdivenlerden geçmesini engellemiş olur.

Kozyatağı Eşya Depolama

Firmamız tarafından verilen hizmetlerden bir diğer ise Kozyatağı eşya depolama olup, insanların farklı ihtiyaçlarını etkili bir şekilde giderdiğini söyleyebiliriz. Bahse konu işlem, insanların ev veya işyerinde bulunan eşyalarını geçici süreyle kullanmayacağı durumlarda tercih edilir. Bahse konu işlemler, kira bedellerinden kurtulma gibi bir imkan verdiği gibi aynı zamanda insanların kullanmadıkları eşyaları uzun süre saklamasına ve evlerinde bunların atıl durumda kalmamasına da imkan verir. Kozyatağı evden eve nakliyat hizmetlerinin bir dalı olan söz konusu işlem, tamamen insan ihtiyaçlarına göre geliştirilmiş olup, son dönemlerde fazlaca tercih edilmektedir.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30