23.11.2018   Paylaş:

Erenköy Nakliyat Firmaları

Erenköy Nakliyat Firmalarından olan Tepe nakliyat firması evden eve nakliyat sektöründe yepyeni bir bakış açısı ile sizlere hizmet vermektedir. Kusursuz paketleme, de montaj ve montaj servisi hizmeti taşıma paketi içinde tüketicinin beğenisine sunulmaktadır.  Son model araç parkurumuz ve tecrübeli şoförlerimiz ile eşyalarınızı  şehir içi veya şehirler arası dilediğiniz noktaya sevk ediyoruz. Erenköy evden eve taşımacılık talebinizi mail ya da telefon aracılığıyla bize bildirebilirsiniz.

Erenköy Eşya Depolama

Erenköy eşya depolama hizmetleri de firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu hizmeti ekonomik fiyatlarla size veriyoruz. Eşya depolama hizmetinde tüm eşyalar paketlenerek evinizden alınmakta ve eşyalar paketli biçimde depolama alanlarımızda korunmaktadır. Depo alanlarımız oda oda bölümlendirilmiş alanlar olup eşyaların karışma riski bulunmamaktadır.

Erenköy Asansörlü Nakliyat Hizmeti Veriyor Musunuz?

Erenköy bölgesinde yüksek katlı binalara asansör kurulması için hidrolik asansör hizmetleri de firmamız tarafından karşılanmaktadır. Artık yüksek katlar taşıma işi bir sorun olmaktan çıkıyor. Asansörlü evden eve taşımacılık için bizden fiyat almadan eşyanızı taşıtmayın. Asansör kurulması için eksper elemanımız taşıma alanlarında etüt yapmaktadır. Binanın bu işlem için müsait olup olmadığına bakar ve ona göre bir planlama yapar..

Erenköy Ofis Taşıma

Erenköy ofis taşıma ihtiyacı olan kurumsal şirketlerin bu ihtiyacı da şirketimiz tarafından karşılanmaktadır. Bu alanda bir çok referansımız bulunmaktadır. Ofis taşıma talebinizi alır almaz ofis alanınızda fizibilite çalışması yapmaktayız. Nasıl bir hizmet telebiniz olduğunu belirler ve ona göre ekip ve ekipman ile taşımanızı yaparız. Ofis Nakliyesi alanında en iyi nakliye şirketiyiz.


Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30