');

Acıbadem Evden Eve Nakliyat

  30.11.2018   Paylaş:

Acıbadem evden eve nakliyat

Acıbadem evden eve nakliyat hizmetlerini veren firmamız, bu alanda yaşadığınız stresin ne kadar gereksiz olduğunu sizlere ispat edecektir. Profesyonel hizmet anlayışına sahip olan personellerimiz sayesinde, eşyalarınıza en ufak bir zarar gelmeden, bunların taşımasını yapıyoruz. Yeni aldığınız, hasar almasından korktuğunuz, sizin için manevi değeri olan eşyaların farkındayız. Eşyalarınızı eşyamız gibi görüyor ve taşıma işlemini de buna göre yapıyoruz. Bizi diğer amatör firmalarla karıştırmayın. Bizden alacağınız hizmet sonrasında, yeni evinize muhteşem bir başlangıç yapacaksınız.

Acıbadem nakliyat işlemlerini belli bir plan dahilinde yapıyoruz. İşini bilen personellerimiz sayesinde, gönül rahatlığı ile eşyalarınızın nasıl taşındığına şahit olacaksınız. Daha öncesinden dinlemiş olduğunu kötü örneklerle karşılaştırdığınızda, aradaki kalite farkını net bir şekilde göreceksiniz.

Acıbadem Eşya Depolama

Firmamız tarafından verilen hizmetler, sizlerin yaşam kalitenizi daha da arttırmak üzerinedir. Bu hizmetlerden birisi olan Acıbadem eşya depolama sayesinde, eşyalarınızı nereye koyacağınızı düşünmenize artık gerek yok. Yurtdışı görevi, geçici olarak yapılan tayin ve benzer nedenlerden dolayı evinizi kullanmayacaksanız boşa kira ödemeyin. Acıbadem evden eve nakliyat hizmetlerini veren firmamız, eşyalarınızı depolasın. Böylece kiradan kurtulmuş olacak ve eşyalarınızı güvenli bir depoda tutmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

7/24 izlenen depolarımız, ev eşyaları için özel olarak tasarlandı. Nem, toz, su ve benzer olumsuzlukların yaşanması ve eşyaların zarar görmesi söz konusu dahi değildir. Depomuzdaki eşyalarınızın özel olarak paketliyor ve uzun süre yeni gibi kalmasını sağlıyoruz. Daha sonra eşyalarınızı kullanma istediğinizde, eşyalarınızın hiçbir zarar görmediğini göreceksiniz.

Acıbadem Ofis Taşıma

Acıbadem ofis taşıma da yine firmamız tarafından verilen hizmetlerdendir. İşyeriniz olan ofisinizi değiştirmek istediğinizde bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Ofisinizi taşırken eşya güvenliği için farklı bir prosedür uyguluyoruz. Özellikle mobilyaların ağırlıkta olmasından dolayı, çizilmeye karşı ekstra önlemler alıyoruz. Ambalajlama için özel malzemeler kullanıyoruz. Demonte hale getirilen eşyalarınız, taşıma sonunda tekrar kullanılabilir hale getiriliyor. Acıbadem evden eve nakliyat hizmetlerinde olduğu gibi güvenlik için diğer önlemler de alınıyor. Böylece en ufak bir sorun dahi yaşanmadan, ofisinizin taşınması kısa süre içinde tamamlanıyor.


Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30