Şehirler Arası Nakliye

Şehirler Arası Nakliyat

Tepe Nakliyat şehirler arası evden eve nakliyat hizmetlerinde profesyonel ekip ve kapalı araçlarla sigortalı ve cazip fiyatlarla eşyalrınızı taşımaktadır. Şehirler arası evden eve nakliyat için uygun koşullara sahip ve tam donanımlı ekiplerimiz ve kapalı kasa kamyonlarımız ile şehirler arası ev taşımacılığı yapmaktayız. Şehirler arası evden eve nakliye hizmetlerimizde eşyalarınızın tümünü sigortalayarak güvenvence altına alıyoruz. Geniş servis ağımız sayesinde tüm il ve ilçelere şehirler arası taşıma hizmeti vermekteyiz. İl dışı taşımalarda eşyalarınızın taşınacağı mesafeler taşıma fiyatlarını doğrudan etkilemektedir. Bu mesafelerin yanında eşya miktarınız da fiyatları doğrudan etkilemektedir. Bize telefon veya mail aracılığıyla eşya miktarınız ve taşımayı yapacağınız güzergahları bildirmeniz halinde size en uygun nakliyat fiyatı çıkarılacaktır. Şehirler arası evden eve taşımacılık ücretleri için bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Her türlü eşyanızı taşımaya uygun büyüklüklerde kapalı kamyonlarımız bulunmaktadır.

Şehirlerarası Nakliyat Fiyatları :Taşıma ücretleri ile ilgili internette hiç bir nakliye sitesinde net bir rakam ile karşılaşmanız mümkün değildir. Bunun nedeni her bir taşımanın kendine has işçilik, paketleme ve diğer giderlerinin farklı olmasıdır. Fiyatlar verilecek hizmetin kalitesiyle doğrudan ilintili olarak firmadan firmaya değişiklik göstermektedir. Özellikle uzak mesafeler arası yapacağınız taşımalarda taşıma şirketine sunacağınız zaman esnekliği size fiyat avantajı sunacaktır. Önceden rezervasyon yaptırarark da fiyat avantajı sağlayabilirsiniz. Firma bu sayede başka işler de bularak taşımanızı en cazip fiyata yapmak isteyecektir.

Şehirler arası nakliye doğru planlama ve kapsamlı çözümleri içeren bir çalışma gerektirir. İş disiplini ile müşteri ihtiyaçlarına olumlu yanıt verebilen şehirler arası nakliye firmaları, eşyalarınıza önem verecek ve vaktinde taşıma imkanı sunacaktır. Tepe Nakliyat olarak müşterilerimize sökme, sarma, montaj ve dış cephe asansörü gibi hizmetleri içeren kapsamlı bir çalışma sunuyoruz. İş yükünüzü azaltmaya yönelik verdiğimiz hizmetler dahilinde taşınmanın insan üzerinde bıraktığı yorgunluk ve stres gibi faktörleri ortadan kaldırıyoruz.

Hem İstanbul Hem Türkiye Geneli Taşımacılık Hizmeti İstanbul merkezli hizmet veren Tepe Nakliyat, hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye ihtiyacınıza çözümler üretiyor. Uzman kadromuz ile özen ve hassasiyet göstererek ev, ofis, fabrika ve fuar eşyalarını güvenli bir şekilde ulaştırılması gereken noktaya kadar götürüyoruz. Hizmetimiz yalnızca taşımacılık değil aynı zamanda paketleme, sökme, yeniden montaj ve yerleştirme imkanlarını da içeriyor. Araçlarımız şehirler arası nakliyat işlemine uygundur. Hem İstanbul hem de Türkiye geneli taşımacılık hizmetlerimiz şöyledir:
✔ Taşınma öncesi ücretsiz ekspertiz göndererek eşya tespiti yapılır.
✔ Eşya sigortası yapılır.
✔ Sözleşme düzenlenir ve sunduğumuz hizmetler detaylı bir şekilde rapor edilir.
✔ Taşınma gününden önce randevu saati teyit edilir.
✔ Eşya ve oda sayısına uygun araç seçilir ve adrese gelinir.
✔ Taşınma sırasında isteklerinize uygun hareket edilir.
✔ Eşyalarınız temiz ve hijyene uygun şekilde ambalajlanarak paketlenir.
✔ Nakliye sırasında hasar oluşmaması için doğru istifleme yöntemleri uygulanır.
✔ Ulaşım yapılacak yere hareket süreci başlamadan, tahmini ulaşım tarihi belirtilir.
✔ Yolculuk süresince personellerimize istediğiniz an ulaşarak bilgi edinebilme
ayrıcalığınız vardır.
✔ Varış noktasında da aynı hassasiyetle eşyalarınız yerleştirilir ve sökülen eşyalar yeniden monte edilir.

Şehirler Arası Nakliyat Tavsiye

Şehirler Arası Nakliyat Firmaları

Tam 30 yıldır sizi dilediğiniz yere taşıdık.

Tepe Nakliyat, Şehirler arası nakliyat kategorisinde evden eve nakliyat, eşya taşıma, koli ve çeyiz eşyası taşıma, parça eşya taşıma hizmetleri vermektedir. Uygun fiyatlı şehirler arası nakliye çözümleri için bizi arayın. Şehirler Arası Nakliyat Firmamız tam donanımlı kapalı kamyonlarıyla, ev ve ofis taşıma işinde uzman ekip ve ekipmanları, modern araç filosu, çağdaş anlayışı ve iş bilir personelleriyle sizlere sorunsuz hizmet sunar. Tüm illerimize şehirler arası nakliyat seferleri düzenlemekteyiz. Yaptığımız tüm taşımalar sözleşmeli olup sözleşme şartlarına ve zaman programına uyarak eşyaları söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz. Şehirler arası ev taşıma fiyatları, taşıma koşulları ve teslim süresi ile ilgili ayrıntılı bilgi için bizi aramanız yeterli. Şehirler arası taşıma talepleriniz için bizi 5-10 gün önce arayarak randevu alabilirsiniz. Şehirler arası nakliye için kullandığımız araçlarımızın tamamı kapalı ve içleri sunta kaplıdır. Son model araçlarımız ile şehirler arası taşınmak artık çok kolay.Müşteri temsilcimizi arayarak taşıma fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Şehirler Arası Nakliyat Fiyatları

En uygun şehirler arası taşımacılık ücretleri burada.

Bir şehirden diğerine eşyalarınızı taşırken öncelik verdiğimiz konu sorunsuz şekilde ulaştırılmalarını sağlamaktır. Bu nedenle ambalajlama sürecinde en doğru malzemeler kullanarak paketleme yapıyor; eşya kapasitesine göre araç seçiyoruz. Araç filomuzda 2+1, 3+1 ve 4+1 eşya kapasitesine uygun araçlarımız bulunmaktadır. Parça eşya taşıma (parsiyel yükleme) hizmetimize ihtiyaç duymanız halinde de paketleme hizmeti veriyor, haftanın uygun olan gününde adrese teslim edilmesi için yola çıkıyoruz. Yola çıkmadan tarafınıza bilgi vererek, tahmini ulaştırma sürecini paylaşıyoruz. Şehirler arası nakliye ücretlerimizi verdiğimiz hizmetin çeşidine (parça eşya taşıma, çeyiz eşyası taşıma ve ofis taşıma gibi) göre belirliyoruz. Tepe Nakliyat iletişim numaralarımız aracılığıyla ekspertiz talep edebilir, daha sağlıklı fiyatlandırma bilgisi alabilirsiniz.