Bize ulaşın 444 5 906 & GSM: 0533 565 5308
E-mail: info@tepenakliyat.com

Şehirler Arası Nakliyat

şehirler arası nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat firmamız İstanbul merkezli faaliyet göstermektedir. Şirketimiz telefonlarını arayarak şehirler arası evden eve nakliyat, şehirler arası ev taşıma, şehirler arası ofis taşıma, şehirler arası parça eşya taşıma ihtiyaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Şehirler Arası Nakliye için önceden arayıp randevu almakta fayda vardır. Uzak mesafe taşımaları için önceden alınan randevular sizlere fiyat avantajları sunacaktır. Çünkü; uzak mesafe taşımacılığında aynı araca 2 ya da üç parça eşya konulabilmektedir. Bu durumdan faydalanabilmek için 7-10 gün önce bir nakliye şirketiyle anlaşmanız size maddi menfaat sağlayacaktır.
Bizler iller arası mesafede zaman programına riayet ederek taşımacılık yapıyoruz. Yeni bir ile yerleşeceğiniz için muhtemelen tanıdığınız kimse olmayacaktır. Dolayısıyla vaad edilen zamanda eşyalarınızın teslim edilmesi gerekmektedir. Şehir dışı taşımalarda müşterilerin en çok mağdur olduğu konu eşyaların belirlenen zamanda teslim edilmemesidir. Anlaşma yaptığınız şirket ile eşyalarınızın teslim edileceği günü önceden konuşmanız faydalı olacaktır. Nakliyeciden kaynaklı aksilikler olabileceği gibi, nakliye şirketine danışmadan müşterinin yapacağı planlamalar da aksilikler oluşturabilmektedir. Ticari araçlarda 9 saat sürüş süresi bulunmaktadır. Bir sürücü günde en fazla 9 saat araç sürebilmektedir. Çoğu firma da maliyetler yüzünden tek şoför çalıştırmaktadır. Bizler ihtiyaca ve teslim süresine göre şoför göndermekteyiz.

Şehirler arası nakliye işlerinde müşterilerin en çok merak ettiği konular;
Sigorta yapılıyor mu? Bizler hem şehir içi hem de şehirler arası nakliye işlemlerinde muhakkak sigorta yapıyoruz. Müşteri temsilcimizden poliçenizi isteyebilirsiniz.
Kaç kişi araç ile taşımaya gelebiliyor? En fazla 3 personel araçla beraber seyahat edebiliyor. Her il ve ilçede iş ortaklarımız mevcut olup gerekli personel ve ekipman tarafımızdan organize edilmektedir.
Asansörü araçla beraber mi başka ile götürüyorsunuz.? Her ilde çözüm ortaklarımız mevcut olup ihtiyaç halinde asansör kiralama hizmeti alıyoruz. Masraflar ise tarafımızdan karşılanmaktadır.

şehirler arası nakliyat