Ofis Taşıma

Ofis Taşıma

İstanbul Ofis Taşıma servisimiz en uygun fiyatlar ile ofisinizi taşımaktadır. Deneyimli personel ve modern araçlarla ofis taşıma hizmeti almak için bizi arayın. Ofis Taşıma işi de evden eve nakliye hizmeti kapsamında verdiğimiz hizmetlerden biridir. Ofisler kurumsal firmaların işlerini tek merkezde takip ettikleri yerlerdir. Kurumsal firmalar ofislerini başka bir yere nakletmek için belirli bir zaman dilimi için program yaparlar. Firmamız taşınacak ofis için fizibilite çalışmasını yaptıktan sonra ofis yönetimiyle ofisin ne kadar zamanda ve hangi ekipmanlarla taşınacağına karar verir. Profesyonel ofis taşıma yöntemleri ile çağdaş çalışma mekanlarınız sizi iş kaybına uğratmadan taşınır. Ofisiniz ne kadar kısa sürede taşınırsa iş kaybınız da o kadar az olur. Ofis nakliye hizmeti verdiğimiz kişi ve kuruluşların gizliliklerine ve özel bilgilerinin korunmasına özen göstermek prensibimizdir.

Müşterilerimizin ofis taşıma taleplerine en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap verme anlayışıyla çalışırız. Ofisten ofise hizmetlerimizi, zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda gerçekleştiririz. Taşınacak ofislerinizdeki eşyalarınızı en ince ayrıntılarına kadar paketleyip numaralandırdıktan sonra taşıma işlemini başlatırız. Yeni ofisinizde bu numaralandırılmış eşyalarınız yeni lokasyonlarında paketler açılıp mobilyalar kurulur. Dolap içleriniz tekrar düzeltildikten sonra ofisiniz size teslim edilir.

Ofis Taşıma Tavsiye

Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Ofis Taşımacılığı alanında rakipsiz lider firma

Ofis taşıma fiyatları taşınacak malzemenin miktarı ve kullanılacak malzemeler ile doğru orantılıdır. Bazı firmalar ofislerini en kısa sürede taşımak istemektedirler. Bu da fazladan işgücü ve araç organizasyonu gerektirir. Bu durum ofis taşıma maliyetini artıran bir unsurdur. Örneğin 5 günde yapılabilecek bir işi 1 ya da 2 günde yapmak fazladan personel çalıştırmayı gerektirecek ve bu durum da ofis taşıma ücretini artıracaktır. Ofisini taşıtmak isteyen müşterilerimizin bizimle koordineli çalışması fiyatları azaltacaktır. Fiyatlandırma yaparken muhakkak taşınacak yerlerin fizibilitesi yapılmalı ve iyi bir planlama ile en uygun ücretler çıkarılmalıdır

Şehirler Arası Ofis Taşımacılığı

İstanbul ilinden tüm illere Ofis Taşıma hizmeti veriyoruz

Bazı firmalar başka bir ilde faaliyetlerini sürdürmek isteyebilir. Veya başka bir ilde şube açmak isteyebilir. Durum ne olursa olsun bizimle kontak kurduğunuz zaman ofisinizi en kısa sürede dilediğiniz yere naklederiz. Ofis taşımacılığı işinde de-montaj ve montaj işleri personelimiz tarafından yapılmaktadır. Yapılacak fizibilite çalışması sonrası gerekli araç, personel ve malzeme temini ile birlikte ofisiniz kısa sürede taşınır. Herhangi bir iş ve zaman kaybı yaşanmaması için gerekli tüm tedbirler alınır.