Kurumsal Nakliyat

Kurumsal Nakliyat Hizmetleri

Profesyonel ve güler yüzlü ekibiyle dünya standartlarında hizmet veren firmamız, üstün tecrübeye sahip birimi ile en iyi taşımacılık fırsatından yararlanmanızı sağlayacaktır. Özel üretimimiz kaliteli ambalaj, donanım ve son model araç filomuzla içinize sinecek bir taşıma hizmeti sunuyoruz. En yüksek kaliteyi uygun fiyatlara sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözümler üretiyoruz.

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet ve ekonomik fiyat politikası ile İstanbul'un en çok tercih edilen nakliyat firması olmanın gurunu taşıyoruz. Bu aşamaya gelmemizde uyguladığımız fiyat politikasından çok planlı ve programlı çalışmalarımız etkili olmuştur. Her biri alanında uzman ve tecrübeli ekip arkadaşlarımız, çıkış ve varış noktalarına dair tüm incelemeyi yaparak, akılcı yöntemlerle taşınma işlemlerini gerçekleştirmektedir. Bu güne kadar verdiğimiz parça eşya taşıma (parsiyel yükleme), ofis taşıma, çeyiz eşyası taşıma ve evden eve nakliyat hizmetlerimizde müşterilerimizin ihtiyaçlarını takip ederek varış noktasına sorunsuz olarak ulaşmasını sağladık. Firmamızın sunduğu fırsatlardan yararlanmak ve fiyat teklifi almak isterseniz, Tepe Nakliyat iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Hizmetimiz

Hizmet verdiğimiz diğer alanlar

  • Piyano & Para Kasası Taşıma
  • Kurumusal Nakliye ve Taşıma
  • Uluslararası Nakliyat & Eşya Paketleme
  • Kütüphane & Arşiv Taşıma
  • Fabrika & İşyeri Taşıma
  • Kütüphane
  • Arşiv
  • Kurumsal

Kütüpkane Taşıma Kütüphane, belli bir sisteme göre düzenlenen kitap ve benzeri materyallerin toplandığı, saklandığı, okuyucu ve araştırmacıların istifadesine sunulduğu yerlerdir. Günümüzde yeni bilimsel materyallerin çeşitlenip çoğalması neticesinde ortaya çıkan, süreli yayın, grafik, sesli ve görüntülü yayınların meydana getirdiği koleksiyonlardan meydana gelen kütüphaneler de bulunmaktadır.

Kütüphane taşımacılığı deneyim ve profesyonellik gerektiren bir taşıma biçimidir. Taşıma öncesi kütüphane evrakının ayrıntılı envantarinin çıkarılması gerekmektedir. Kütüphanede bulunan evrakın ölçülerine göre matbaadan özel dopel kolilerin yapılması gerekmektedir. Evrakın kolilenmesi sırasında koliler numaralandırılmalı ve koli içerisindeki evrakın envanteri tutulmalıdır. Kolilenen evraklar araç içerisinde üst üste kolilerin dayanıklılığı ölçüsünde istiflenerek taşıma gerçekleştirilmelidir. Taşıma sonrası koliler tekrar açılarak belirlenen lokasyonlarda raflara dizilmelidir. Kütüphane ve kurumsal taşımalarızda zaman programı önemlidir. Taşıyıcı firmanın programladığınız zaman diliminde taşımayı yapması ve bunu yasal bir sözleşmeyle güvence altına alması gerekmektedir. Şirketimiz Tepe Nakliyat Kurumsal Taşıma planlaması ve koordinasyonunda deneyimli profesyonel bir şirkettir. Kurumsal tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.

Arşiv TaşımaTepe Nakliyat, Sigorta Şirketleri, Muhasebe ve Müşavirlik Büroları, Hastane, Noterlikler gibi devlet kurumlarına ait arşiv evraklarını güvenli, titiz bir şekilde nakletmektedir.

Arşiv TaşımaArşiv, bütün dünyada kurumların gerçek ve tüzel kişilerin faaliyetleri sonucunda meydana gelen, idari, hukuksal, tanıklık, kurumsal değeri olan ya da tekrar kullanılmak üzere üretilen her türlü görsel, yazılı ve data bilgilerinin muhafaza edildiği yerdir. Arşivler; genel olarak klasik arşivler ve modern arşivler olarak ikiye ayrılır. Klasik arşivler; Osmanlı arşivi gibi eski yazıyla yazılmış belgelerle ilgili arşivlerdir. Modern arşivler; iş dünyası, hastaneler, televizyonlar vs. gibi kurumların ürettikleri her türlü belge ve bilginin tutulduğu yerlerdir.

Şirketimiz Tepe Nakliyat, Sigorta Şirketleri, Muhasebe ve Müşavirlik Büroları, Hastane, Noterlikler gibi devlet kurumlarına ait arşiv evraklarını güvenli, titiz bir şekilde nakletmektedir. Taşıma öncesi gerekli taşıma materyalleri tedariki ve taşıma sonrası belirlenen lokasyonlara evrakın taşınması, yerleştirilmesi işlemlerini titizlikle yapmaktayız. Kurumsal tüm ihtiyaçlarınız için bizi tercih edebilirsiniz. Amacımız sizleri de referanslarımız arasında görmektir. Arşiv Taşıma, arşiv nakliyesi şirketimiz deneyimli personeli tarafından titizlikle gerçekleştirilir.

Kurumsal NakliyatKurumsal taşıma hizmeti ile sektörün öncü firmaları arasında yer alan şirketimiz bir çok Kurumsal şirketin taşımacılık hizmetini karşılamıştır. Kurumsal Nakliyat alanında çağdaş ve çağın gerektirdiği taşıma materyalleriyle hizmet vermekteyiz.

Tepe Nakliyat, Ofis, Banka, Okul, Dersane, Kütüphane gibi kurumsal kimlik ve işleyiş gerektiren çalışma mekanlarınızı titizlikle taşımaktadır. Kurumsal taşımadan önce gerekli etüt yapılır. Fiyat teklifi sonucu firmamız ile anlaştığınız taktirde taşınma oranizasyonu ve gerekli araç ve personel hesaplanır. Taşınmanın ne kadar zamanda va hangi koşullarda gerçekleşeceği hesaplanarak ayrıntılı bir sözleşme yapılır. Taşınma tarihinin başlangış ve bitişini kapsayacak yol taşıma sigortası firmamızca yapılır. Kurumsal taşımalar için dilerseniz taşıtacağınız malzemelerinizin tamamı için bizimle anlaşabilir ya da günlük araç ve personel desteği alarak taşımanızı yaptırabilirsiniz. Kurumsal taşımalarınız için firmamız ile uzun süreli anlaşmalar yaparak araç kiralayabilir, kurumsal taşımalarınızı yaptırabilirsiniz. Kurumsal Nakliyat, Kurumsal Taşımacılık hizmetlerimiz için bizi arayarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.