Eşya Depolama

Evinize sığmayan fazla eşyalarınızı artık atmanıza gerek kalmayacak. Ekonomik fiyatlar ile eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Yazlık veya kışlık eşyalarınız için her ebatta kapalı depo alanımız mevcuttur.

Ev eşyalarınızı güvenle bırakabileceğiniz iyileştirilmiş hava koşullarına sahip İstanbul eşya depolama hizmetimiz mevcut olup eşyalarınızı her türlü olumsuz hava koşullarından muhafaza ediyoruz. Eşyalarınızı, tam donanımlı depolarımızda muhafaza ederken sizler rahat bir şekilde günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Eşyalarınız depolarımızda muhafaza ederken ekstra güvenliğini sağlamak için eşyalarınıza teslim gününe kadar sigorta yapıyoruz.

Ev eşyası depolama için İdepoya bırakmayı düşündüğünüz eşya miktarını bize bildirmeniz durumunda size ev eşyası depolama fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir. İsterseniz eşyanızın depolanacağı yeri de görebilirsiniz. 

Özellikle kentsel dönüşümün yaygınlaşmaya başladığı son yıllarda eşya depolama firması sayısında da bir artış olmuştur. İstanbul Eşya Depolama Fiyatlarıi çin yaptığınız araştırmalarda size de bir çok firma ile karşılaşmaktasınız. Eşyanızı deposuna koyacağınız firmanın güvenilir ve depolama tesislerinin elverişli olmasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde özenerek aldığınız ve daha sonra kullanmak için depoya bıraktığınız eşyaları eskisi gibi alamayabilirsiniz. Bizim depolarımıza eşyalarını koymak isteyen müşterilerimizin gelip depolama alanlarımızı yerinde görmelerini tercih ediyoruz.

Eşya depolama hizmeti artık çok pratik. Bizi aradığınız gibi ekibimizi adresinize gönderip eşyalarınızı aldırabiliyoruz. Siz de pratik eşya depolama hizmeti almak istiyorsanızı bizi arayın. Çok kısa sürede eşyalarınızı evinizden alıp depolama tesislerimize ulaştırıyoruz.

EŞYALARIN GÜVENLİĞİ NASIL SAĞLANMAKTADIR

Eşya depolarımız kendi öz mülklerimizdir. Depo alanlarımız dışarıdan panjur sistemi ile muhafaza edilmektedir. Depolarımız düzenli olarak havalandırma ve haşere ilaçlaması yapılan yerlerdir. Eşyalarınız size ilk günkü gibi teslim edilmektedir.

Kiralık Eşya Depoları fiyatları ve saklama koşulları hakkında ayrıntılı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Paylaş:

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30