Piyano Taşıma

Piyano Taşıma

Tepe Nakliyat, Piyano Nakliyesi ve diğer hassas müzik aletlerini gerekli güvenlik tedbirlerini alarak taşımaktadır. Piyano taşıma fiyatları için bizi arayın. Piyanolar hassas müzik aletleridir. Piyano nakliyesinin işinin ehli taşımacılar tarafından yapılması gerekmektedir. Ehil kişilerin taşımadığı piyanolarda, mobilya hasarları bir yana, tel kopmalarına hatta rezonans tahtası çatlakları dahi önemli bazı hasarlar meydana gelmektedir. Bu gibi hoş olmayan sorunlarla karşılaşmamanız için, piyano taşımacılığında işinin ehli profesyonel bir şirket ile değerli müzik aletlerinizi taşıtmanızı öneririz.

Piyano , sizler için sadece maddi olarak değil , manevi olarak da çok fazla önem arzeden müzik aletlerinden birisidir. Ağır bir müzik aleti olup , çok narindir. Taşınma sırasında meydana gelecek olan en ufak çizik , ezik veya bu tip benzeri olaylar geri dönüşü zor olacak maddi ve manevi kayıplara sebep olacaktır. Bunun bilinciyle firmamız Tepe Nakliyat , piyano nakliyesinde müşteri memnuniyet odaklı hizmet vermektedir. Ev taşıma hizmetlerimizde piyano taşıma işlemi ayrı olarak fiyatlandırılır.

Piyano Taşıma Tavsiye

Piyano Nasıl Taşınır?

Güvenilir Piyano Taşıma Firması

Piyano önce iki kat ambalaj malzemesiyle ambalajlanır. Sonra da en az 5 kişiden oluşan piyano taşıma ekibimiz ile dik bir pozisyonda piyano kayışlarla taşınır. Piyanolar son derece ağır olan ürünlerdir. Bunun için taşımayı yapacak kişilerin çok dikkatli olması gerekmektedir. En ufak hatada hem ürün hasarlanır hem de personel kalıcı hasarlar yaratabilecek yaralanmalar ile karşı karşıya kalabilir. İşini layıkıyla yapan piyano taşıma firmaları ile çalışmak en akılcı yoldur.

Piyano taşıma fiyatları İstanbul şehir içi ve Şehirler arası olmak üzere iki şekilde sınıflandırılır. Şehir içinde katlar ve semtler arası hesaplama yapılır. Şehirler arasında da yine mesafe en önemli etkendir.

Bazı Piyano Markaları

Profesyonel Piyano Taşıma ekibimiz piyanonuzu titizlikle taşır

Alman Piyanoları: STEINWAY & SONS, C.BECHSTEİN, GROTRIAN STEINWEG, BLÜTHNER, CARLIBAH, ZIMMERMAN, KRAUS, SCHIMMEL
Avusturya Piyanoları: BÖSENDORFER – WİEN, HOFFMANN CZERNY
İngiliz Piyanosu: CHALLEN
Japon Piyanoları: YAMAHA, KAWAI
Amerikan Piyanoları: BALDWIN, CARL FISNER, WURLITZER; ACROSONIC
Rus Piyanoları: DITRICH FRERES, BELARUS, CAYKA, LİRİKA
Fransız Piyanoları: ERHARD, PLEYEL, GAVEAU
Romen Piyanosu: DOINA
Çekoslavak Piyanosu: PETROF
Polonya Piyanoları: CALICIA, LETNICIA