Parça Eşya Taşıma

Parça Eşya Taşıma

Tepe Nakliyat, Parça Eşya Taşıma servisini şehir içi ve şehirler arası ekonomik fiyatlar ile yapmaktadır. Uygun fiyatlara çeyiz, koli veya kısmi eşyalarınızı taşıtmak için arayın. Parça Eşya Taşıma işleminde bir araca birden fazla eşyanın konularak taşınmasına Parsiyel Taşıma ya da parça eşya taşıma denir. Parsiyel taşımada amaç ev taşıma fiyatlarını müşteri için daha ekonomik hale getirmektir. Aynı güzergahtaki birden fazla eşyayı aynı kamyon ile taşıyarak taşımanızı ekonomik hale getirebilirsiniz. Parsiyel eşya taşımacılığında çoğu müşterinin en büyük endişesi kendi eşyalarının diğer eşyalarla karışabileceği endişesidir. İşini muntazam yapan hiçbir nakliye firmasında bu tür karışıklıkların olması mümkün değildir. Firmamız Türkiye'nin tüm il ve ilçelerine parsiyel eşya taşımacılığı yapmaktadır Özellikle yaz aylarında tatil beldelerine giden müşterilerimiz bir kamyonu tam dolduramayacak eşyalarını taşıtma taleplerinde bulunurlar. Bu taşımayı önce Kargo şirketleriyle yapmaya çalışırlar. Ancak Parsiyel Kargo şirketleri evlerden eşyayı alıp yeni eve teslim etmediklerinden, bu hizmeti yapsalar bile ambalajlama, dolap sökme ve takma işlemlerini yapmadıklarından müşteriler evden eve nakliyat firmalarıyla eşyalarını taşıtma arayışına girerler. Ancak müşterilerin en büyük korkusu eşyalarının kamyon içerisinde başka eşyalarla karışabileceği endişesi taşımalarıdır. Şirketimiz eşyalarınızı evlerinizden ambalajlayıp kamyona indirilme sırasına göre yerleştirir. Eşyanızın tamamı arabaya muntazam bir şekilde istiflendikten sonra kamyon içresinde süspansiyon için yaptığımız ip bağlama yerleri vasıtasıyla eşyalarınız bağlanır. Eğer sizin eşyanızdan sonra araca başka bir eşya da yüklenecekse eşyalar arasına büyük boy kartonlar konularak eşyaların birbirine karışması önlenmiş olur. Ya da eşyaların envanteri çıkarılarak listelenip yazılır. İndirme yerinde bu listeye göre eşyalarınız size teslim edilmiş olur.

Parsiyel taşıma için aldığımız eşyalarınızı Depomuzda birkaç gün muhafaza imkanı da sunuyor ve bu hizmet için de sizden herhangi bir ücret de talep etmiyoruz. Taşıtmayı düşündüğünüz eşyalarınızın listesini mail formumuza yazabilir ya da direk bizi arayarak taşıma ve teslim süresi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Parça Eşya Taşıma Tavsiye

Parça Eşya Taşıma Firmaları

Parsiyel Taşımacılık alanında lider firma.

Tepe Nakliyat, taşımacılık alanının diğer kolarında olduğu gibi parça eşya taşıma veya parsiyel taşıma işinde de lider konumda. Çoğu firma bu alanda faaliyet göstermiyorken bizler bu talep karşısında kayıtsız kalmayıp önceleri yakın illere daha sonra tüm illere parsiyel taşıma servisi düzenlemeye başladık. Firmamız ile iletişime geçerek taşıtmak istediğiniz eşyalar için uygun rakamlı bir taşıma planı oluşturabilirsiniz.

Parsiyel Taşımacılık Fiyatları

En uygun fiyatlar ile parça eşya taşıma hizmeti veriyoruz

Parsiyel Taşıma ya da kısmi eşya transferinde net bir fiyattan söz etmek imkansızdır. Konum, varış noktası, eşyalar için gerekli işçilikmaliyetleri ve gideceği il veya ilçe fiyatları doğrudan etkilemektedir. Müşteri temsilcimizi arayarak fiyatlar konusunda bilgi alabilirsiniz. Biz Tepe Nakliyat ailesi olarak her zaman en uygun fiyata en iyi hizmeti vermenin gayreti içersinde olacağız. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.