');
  03.11.2018   Paylaş:

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat

 İnsanların yaşam kalitesini belirleyen en önemli unsur evlerdir. Evlerdeki eşyaların kalitesi ve kullanılabilir olmasının yanında, taşıdığı anılar da çok önemlidir. Bundan dolayı özellikler ev taşımaları esnasında bunların zarar görmemesi gerekiyor. Aksi durumlarda insanlarda oluşturacağı hayal kırıklığı çok fazla olacaktır. Firmamız tarafından verilen Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetleri, bu anlamda insanların beklentilerini tam manasıyla karşılamaktadır. Bizim yapmış olduğumuz taşımalarda, eşyaların tamamı sigortalanmakta ve olası zararlar anında karşılanmaktadır. Bu da insanların mağdur olmamasını sağlar.

Gelişen teknoloji sayesinde ev eşyalarının nakliyesinde sürekli yeni teknikler kullanılmaya başlamaktadır. Bunların en güzel örneği yakın zamanda kullanılmaya başlanan asansör sistemleridir. Asansör sistemi sayesinde ev eşyaları, yüksek katlardan sadece birkaç dakika içinde aşağı indirilmekte ya da istenilen kata çıkarılmaktadır. Bu durum, eşyaların merdivenlerde el ile taşınmasını engeller. Böylece hem zamandan kazanılmış, hem güvenlik daha yüksek seviyede sağlanmış, hem de çalışanlar gereksiz yere yorulmamış olur.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Asansörlü

Yukarıda asansör kullanımı ile ilgili genel bilgiler verilmiştir. Firmamızın verdiği Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetleri esnasında asansörden sürekli yararlanılmaktadır. Bunun için öncelikle kısa bir fizibilite çalışması yapılmakta ve asansörün tam olarak nereye kurulacağı belirlenmektedir. Daha sonra ise belirlenen balkon ya da geniş pencere girişine platform yerleştirilir. Bu aşamadan sonra ise asansör çalışmaya başlar.

Kullanmış olduğumuz asansör, ev taşıması için geliştirilmiş olup, bu alanda başarılı sonuçlar alınmasını sağlamaktadır. Asansörde yer alan motorun gücünün de yeterli seviyede olması, ayrıca bir avantaj sağlamakta ve eşyaların rahat bir şekilde taşınmasına neden olmaktadır.

Sancaktepe Evden Eve Nakliyat Ortalama Fiyatları

Sancaktepe evden eve nakliyat hizmetleri konusunda insanların merak ettiği hususlardan birisi de fiyatlardır. Piyasada farklı fiyatlara bu işi yapan firmalar vardır. Fakat hizmet kalitesi ile karşılaştırıldığında, firmamızın çok daha uygun fiyata bu işi yaptığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Ortalama fiyat konusu ise net olmayıp, taşınacak eşya miktarı, eşyaların boyutları, dairenin bulunduğu kat ve gidilecek mesafeye göre değişmektedir. Bütün bu hususlar, nakliye fiyatları üzerinden çok fazla etkilidir.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30