');
  24.03.2019   Paylaş:

Pendik Evden Eve Nakliyat

Ev taşıması için hizmet veren firmaların sayısı her geçen gün biraz daha artmaktadır. Fakat bu durum asla Pendik evden eve nakliyat hizmetlerinin daha kaliteli olduğu anlamına gelmez. Çünkü bazı firmaların kalite seviyesi son derece düşük ve bu işi sadece para için yapmaktadır. Fakat bu alanda uzun zamandır hizmet veren firmamız için para öncelik değildir. Önceliğimiz her zaman sizin eşyalarınızı sorunsuz bir şekilde istediğiniz yere taşımamızdır. İşimiz bittiğinde, yüzünüzdeki gülümseme en güzel hediyemiz olacaktır.

Firmamız hizmet prensiplerinin bu şekilde olması, müşteri memnuniyetini üst seviyelere çıkarmaktadır. Müşterilerimizin bütün isteklerini dikkate alıyor ve evlerin taşımasını buna göre yapıyoruz. Böylece evleriniz taşınırken, sizin de içiniz rahat ediyor.

Pendik Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Nakliye alanında faaliyet gösteren firmamız, alanının öncülerinden birisidir ve hizmet kalitesi ile örnek alınmaktadır. Pendik evden eve nakliyat hizmetlerinin daha kaliteli olarak yapılması için sürekli bir gelişim içerisindeyiz. Bu gelişimi sağlamak için özellikle teknoloji alanındaki gelişmeleri yakından izliyoruz. Araçlarımızı yeniliyor ve kasalarını ev eşyalarının taşınmasına uygun olacak şekilde tasarlıyoruz. Ayrıca firmamızda çalışan personellere düzenli aralıklarla eğitimler veriyor ve yeni personel alımını dikkatli bir şekilde yapıyoruz.

Yukarıda saymış olduğumuz hususlar, hizmet kalitemizi her geçen gün biraz daha arttırmaktadır. Bu sayede sizin beklentileriniz de fazlasıyla karşılanmaktadır. Bizi tercih ettiğinizde, pişman olmama garantisi veriyoruz.

Pendik Evden Eve Nakliyat İşi

Ev taşımasını yapmadan önce detaylı bir planlama yapıyor ve bütün işlemleri de bu plana uygun olacak şekilde gerçekleştiriyoruz. Plan sayesinde Pendik evden eve nakliyat çok daha kaliteli olduğu gibi normale göre daha kısa sürüyor. Bundan dolayı da insanların ev taşınmalarındaki zaman kaybı ya da gecikme nedeniyle yaşanan sorunların tamamı engellenmiş oluyor.

Nakliye için özellikle yüksek katta bulunan dairelerde asansör kullanıyoruz. Asansör sistemimiz bu iş için üretilmiş olup, son derece güvenlidir. Eşyaların asansör sebebiyle zarar görmesi söz konusu dahi değildir. Asansörlü evden eve nakliyat sayesinde güvenliğin haricinde ciddi bir zaman kazanılması ve işin çok daha erken bitmesi mümkün olmaktadır.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30