');
  03.11.2018   Paylaş:

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Evden Eve Nakliyat

 Taşınmak ve eşya taşıtmak kadar zor ve meşakkatli bir başka süreç belki de yoktur. Tüm ev eşyası özellikle de mutfak kısmındakiler bayanların sırtından geçmektedir. Kartal evden eve nakliyat olarak siz değerli vatandaşlarımızı tüm bu zahmetten kurtarıyor ve rahata kavuşturuyoruz. Taşınmak kadar eşya taşıtacağınız doğru kişileri ya da kurumu da seçmek çok önemlidir. İşte bu noktada karşınıza biz çıkmaktayız ve her zaman dürüst güvenilir ve sorunsuz çalışma prensibimizle sizlerin bir numaralı yardımcısı olmaktayız.

Nakliyat konusunda acemi veya bir başka tabirle amatör gruplarla çalışmanızı kesinlikle önermemekteyiz. Çünkü bu gibi kişi ya da kişiler taşınma sırasında eşyalarınızı çok büyük ihtimalle zarar verebilmektedirler. İşin bir diğer kısmı ise verdiği zararı kesinlikle üstlenmemeleri ve bu zararı da size yıkmalarıdır. Karşınızda çünkü bir muhatap bulamamakta ve resmi kanallar aracılığıyla yapılan bir iş olmadığı için herhangi bir hak aramada söz konusu olamamaktadır.

Kartal Evden Eve Nakliyat Garantili Taşımacılık

Kartal evden eve nakliyat olarak vatandaşlarımızın bu tarz hak mahrumiyetler yaşamaması ve mağdur olmaması için üzerimize düşen her sorumluluğu üstlenmekteyiz. Yaptığımız her nakliyat işlemi faturalı olup devletimize ergisi ödenmektedir. Resmi kanallar üzerinden gerçekleştirilen bu işlemler sayesinde halkımız karşılarında bizim gibi son derece güvenilir ve dürüst bir muhatap bulabilmektedir. Yine nakliye esnasında taşıyacak olduğumuz bütün eşyaları kurum olarak sigortalamaktayız. Nakliye sırasında yaşanabilecek herhangi bir olumsuzluktan dolayı meydana gelebilecek bütün masrafları üstlenmekteyiz. Böylece müşterilerimiz hiçbir mağduriyet yaşamamakta ve hak kaybına da uğramamaktadır.

İşimizi severek ve ciddiye alarak yapmaktayız. Bizimle birlikte çalışan he bir ekip arkadaşımız da aynı şekilde alanında en iyi ve saygın kişilerden oluşmaktadır. Her biri işini gereken özveri ve hassasiyetle yapmakta eşyalarınızı incitmeden özenle söküp paketlemektedir. Paketlenen eşyalarınız Kartal evden eve nakliyat araçlarına asansörlü taşımacılık sayesinde hiçbir zarar görmeden yüklenmektedir. Yüklemesi tamamlanan eşyalarınız dikkatle yeni adresine ulaştırılmakta ve burada da tamamının kurulumu gerçekleştirilmektedir. Size kalansa yeni evinizde tamamı kullanımınıza hazır olan eşyalarınızın tadını çıkarmaktır. Tüm bu garantili taşımacılık hizmetlerimizden yararlanmanız için bizi aramanız yeterli olmaktadır.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30