03.11.2018   Paylaş:

Kartal Evden Eve Nakliyat

Kartal Nakliyat ve evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Firmamız sadece Kartal'da değil, İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde evden eve eşya taşıma ve depolama hizmeti vermektedir. Yıllardır verdiğimiz bu hizmeti sürekli geliştiriyor ve zamanın gerektirdiği altyapı ve teknik donanımlar ile müşterilerimize sunuyoruz.Tartışılmaz hizmet kalitemiz ve iş bilir personelimiz sayesinde yaptığımız her işte yüzümüzün akıyla çıkıyoruz. Müşteri odaklı çalışanlarımız taşımacılık ile ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanımdadırlar. 

Kartal Nakliyecileri içinden siz de kaliteli bir taşıma şirketi arıyorsanız doğru adrestesiniz. Kapalı modern ve her eşyayı taşıyabilecek kapasitede araçlarımız ile her tür taşımanıza talibiz. 

Nakliyat Firmaları Ne Tür Hizmetler Vermektedir? 

Eski adreslerden herhangi bir sebepten dolayı taşınma durumunda eşyaların aktarılma işlemleri oldukça zahmet gerektirmektedir. Koltukların, dolapların masa ve sandalye gibi malzemeler hassastır ve yapılacak yanlış harekette kırılmakta veya hasar görmektedir. Bu nedenden ötürü nakliyat firmaları evden eve taşımacılık alanında hizmet vermektedir. Yıllardır bu sektör içerisinde yarış halinde bulunan firmalar çeşitli kampanyalar ve teşviklerle müşterileri etkilemektedir. Kartal nakliyat bu firmaların arasında en köklü ve en başarılı bir kuruluştur. Firmanın çeşitli özellikleri ve uygulamaları toplum tarafından beğenilmesine ve tercih edilmesine sebebiyet vermektedir. Nakliyat alanı her çeşitte yapılmaktadır. İş yerlerinin taşınması, evlerin taşınması, şehirler arası ve şehir dışı aktarım olarak gerçekleşmektedir.

Hizmet Detayları 

Kartal nakliyat, çalışanları tüm ürünlerin bantlama ve paketleme işlemlerini yapmaktadır. Ürünlerin içerisine konulan güvenlik ekipmanları ile zararlar en aza indirgenmektedir. Ürünler son model arabalara yüklenmektedir. Araçların içerisinde bulunan güvenlik kameraları ile müşterilere güvenli bir ortam sunulmaktadır. Buna ek olarak araç kasasında eşyaların başında görevli arkadaşlar bulunmaktadır. Ürünler taşınırken sigorta yapılmaktadır.Sigorta poliçeleri eşyalar taşınmadan önce müşterilere verilmektedir. Sigorta sayesinde eşyaların güveni de üst düzey tutulmuştur. Yeni adrese gelindikten sonra eşyalar yine Kartal nakliyat çalışanları tarafından çıkarılmaktadır. Ürünlerin kolileri açılmaktadır ve yerlerine yerleştirilmektedir. Üstelik asansörlü taşıma hizmeti de aktif edilmiştir. Asansörlerin vasıtası ile yüksek katlı binalara malzemeleri çıkarma işlemi kısa bir sürede yapılmaktadır. Sorulan herhangi bir soru veya görüş durumunda aktif numaralardan her dakika ulaşım sağlanabilmektedir.

Çalışma Ekibi

Çalışma ekibi uzun zamandır bu sektör altında çalışma gösteren kişilerden oluşmaktadır. Ayrıca Kartal nakliyat tüm çalışanlarının sigortasını tam zamanlı olarak yapmaktadır. Böylece çalışan memnuniyeti sağlanmaktadır. Kamyonlar içerisinde yer alan şoförler, araç sürme konusunda profesyonel kişilerdir.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30