03.11.2018   Paylaş:

İstanbul İzmir Nakliyat

İstanbul İzmir evden eve nakliyat olmak üzere birçok nakliyat hizmetini 23 yıldır İstanbul'da vermekteyiz. Uzman kadromuz ve yeni araçlarımız ile kaliteli bir hizmeti müşterilerimize sunmaktayız.İstanbul İzmir nakliyat hizmeti şehirler arası nakliyat kategorisinde en çok aranan hizmetlerdendir. Bunun en önemli nedeni her iki şehrin de Türkiye'nin büyük şehirleri arasında yer almasındandır. Bu durum her iki il arasında taşıma işinin bir hayli fazla olmasına neden olmaktadır. 

İstanbul İzmir arası ev taşıma için sizlere kapalı araçlar ve kalifiye personel tahsis ediyoruz. Bu sayede eşyalarınızı güvenle iller arası taşıyoruz. Bizler yaptığımız işlerde kaliteye, kullandığımız malzemede hijyene önem gösteriyoruz.İstanbul İzmir Nakliye için bizi aradığınız zaman yapılacak işi en ince ayrıntısına kadar hesaplıyor ve en uygun maliyetle işlerinize talip oluyoruz. Nakliye sektöründeki amansız rekabet ile baş edebilecek teknik altyapıya sahibiz. Biz rekabeti sadece en uygun fiyat olarak ele almıyoruz. Yaptığımız işlerde en kaliteliyi en uyguna size sunmayı esas alıyoruz.İzmir İstanbul tavsiyeli ender evden eve nakliye şirketlerinden birisiyiz. Biz her taşımaya bir proje gözüyle bakıyoruz. Aldığımız işlerde doğru koordinasyon ile hiçbir aksaklığa mahal vermeden eşyaları zamanında teslim ediyoruz. 

İSTANBUL İZMİR NAKLİYAT FİYATLARI

Fiyatlar en çok merak edilen konudur. İnternet'te en çok işin fiyatıyla ilgili aramalar yapılmasına rağmen herhangi bir fiyat ile karşılaşmak olanaksızdır. Bunun en önemli nedeni yaptığımız işin çok değişken ve herhangi bir standardının olmayışıdır. En doğru fiyatı almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilir ve yapılacak işin detaylarını vererek almak istediğiniz hizmetin ücretini öğrenebilirsiniz.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30