07.11.2018   Paylaş:

İstanbul Antalya Nakliyat

İstanbul Antalya evden eve nakliyat hizmeti kapalı araçlarımız ve alanında uzman personel desteği ile sizlere verilmektedir. İstanbul ve Antalya türkiyenin metropol kentleri olup bu iki il arasında ev taşıma ihtiyacı bir hayli fazladır. Taşıma işlerinin çoğu istihdam amaçlı olmakla beraber özellikle emekliye ayrıldıktan sonra İstanbul'dan Antalya'ya taşınan bir çok kişi ile de karşılaşmaktayız. Durum ne olursa olsun bu iki il arasında oldukça hareketli bir ev taşıma talebi oluşmuştur. 

Şehirler arası İstanbul Antalya arası çalışan nakliye şirketimiz dilediğiniz zaman yanınızda. Kapalı kamyonlar ve uzman işbilir taşıma ekibimiz ile eşyanızı, ofisiniz bu iki il arasında sorunsuz taşıyoruz. Eşya paketleme, de-montaj ve montaj hizmeti tarafımızdan kusursuz yapılmaktadır. 

İstanbul Antalya Parça Eşya Taşıma - Parsiyel Taşıma

Özellikle İstanbul ilinde ikamet eden insanların bir çoğunun Antalya ilinde ya yazlığı ya da akrabaları yaşamaktadır. Yazlık kışlık yerler arası sürekli ksımi eşya taransferi gerektiren haller oluşmaktadır. Örneğin Ayşe Hanım İstanbul ilinde olurmaktadır. Eskiye buzdolabı ve çamaşır makinesini değiştirmek istiyor ve bunları da atmaya kıyamıyor. Ayşe Hanım'ın Antalya'da yazlığı var. Aklına İstanbul Antalya arası parça eşya taşıma yapan bir firma ile eşyalarını uygun fiyata taşımak geliyor. İnternette ararken Tepe Nakliyat sitesine ulaşıyor. Ve eşyalarını güvenle taşıyor. 

Sizin de Ayşe Hanım gibi kısmi eşyalarınız var ise bizi arayıp taşıtabilirsiniz. Hem de öyle astronomik fiyatlara değil. Kısmi eşya transferinde bizlere sunacağınız zaman esnekliği sayesinde eşyalarınızı uygun ücretler ile yeni yerinize ulaştırıyoruz.


İstanbul Antalya Nakliyat Fiyatları

Ev taşımak isteyen insanların en öncelikli merak ettiği şey taşıma fiyatlarıdır. Ancak hiç bir nakliyeci sitesinde fiyatlar ile ilgili bir bilgi verilmemektedir. Bunun en önemli nedeni her taşıma kendine mahsustur ve fiyatı da değişkendir. İstanbul Antalya Taşıma ücretleri için telefonlarımızı arayarak fiyat alabilir ya da taşınacak malzemelerinizi mail formu veya whatsapp numaramız vasıtasıyla bize bildirebilirsiniz. Sizin için en uygun nakliye fiyatları ile eşyalarınızı taşımaya talip olacağız. 

Herkese hasarsız ve sorunsuz taşıma deneyimi geçirmelerini dileriz.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30