');
  03.11.2018   Paylaş:

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Ataşehir Evden Eve Nakliyat

Değişen insan ihtiyaçlarına bağlı olarak ortaya çıkan hizmetlerden birisi de Ataşehir evden eve nakliyat hizmetleridir. Söz konusu hizmetler sayesinde insanlar, evlerini sorunsuz bir şekilde taşır ve kısa sürede tamamen yeni evleri hazır duruma gelir. Bu alanda hizmet veren firmamız, siz değerli müşterilerimizin beklentilerini fazlasıyla karşılamakta ve yapacağı işleme garanti vermektedir.

Firmamızın uzun yıllardır nakliyat hizmetleri vermesi, bu alanda ciddi bir tecrübe edinmesine neden olmuştur. Bu tecrübe sayesinde taşıma noktasındaki inceliklere hakim olan personellerimiz, eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde istediğiniz yere taşınmasını sağlar.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Ev taşımak için bize müracaat ettikten sonra öncelikle sizden randevu talep ediyoruz ve daha sonra apartmanınızı ve evinizi detaylı olarak inceliyoruz. Bu incelemenin farklı nedenleri bulunmakta olup, bunlardan birisi taşımanın nasıl yapılacağı, diğeri ise eşyaların sigortalanması hususudur. Ayrıca eşya durumuna bağlı olarak Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları da değiştiğinden, size sunacağımız teklif için de bu incelemeyi yaptığımız söylenebilir.

İncelemeden sonra nakliyatın hangi araçla yapılacağına karar veriyoruz ve eşya durumunuza göre kırkayak ya da uygun büyüklükteki araçlarımızdan birisini tercih ediyoruz. Bu aşamadan sonra isterseniz eşyaların paketlenmesi de personellerimiz tarafından yapılıyor. Böylece siz sadece özel ve değerli eşyalarınızı alıp, bütün işi bize bırakma rahatlığı yaşıyorsunuz. Eğer paketleme hizmeti de veriyorsak öncelikle mobilyaların tamamı demonte hale getiriliyor. Böylece taşıma esnasında hasar almalarının önüne geçiliyor. Daha sonra ise eşyaların tamamını paketliyor ve etrafına balonlu naylon ya da uygun malzemeleri sarıyoruz. Böylece eşyaların darbelerden etkilenmesi imkansız hale geliyor.

Taşıma için asansör sistemini kullanıyoruz ve bu durum eşyalarınızın dar merdiven aralıklarından taşınmasını da engelliyor. Böylece Ataşehir evden eve nakliyat işleminin hem daha güvenli, hem de çok daha hızlı olarak yapıldığını söyleyebiliriz.

Ataşehir Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Nakliyat fiyatları, farklı unsurlara göre değişmektedir. Firmamız profesyonel hizmet vermekte ve olup eşyalarınızın tamamını sigortalı bir şekilde taşımaktadır. Fiyatlarımız ise evlerin kaçıncı katta olduğu, eşya durumu ve mesafeye bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30