Adalar
										 Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat

Adalar Evden Eve Nakliyat Firması olarak bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz. Adalara olan nakliye hizmeti diğer şehir içi nakliye hizmetinden zamansal olarak farklılıklar göstermektedir. İstanbul'da prens adaları olarak bilinen Büyük ada, Kınalı ada, Heybeli ada, Burgaz ada ve Sedef adasına taşınmak için bizi arayabilir ve destek alabilirsiniz. İstanbul ve Adalar arası çıkarma gemisi ile ulaşım sağlanmaktadır. Adaya ulaşan çıkarma gemisi çok kısa bir süre sonra tekrar İstanbul'a hareket etmektedir. Çıkarma gemisi hareket saatleri mevsimsel olarak değişkenlik göstermektedir. Adalar Belediyesi web sitesinden bu bilgilere ulaşabilirsiniz.Çıkarma gemisi çok kısa süre beklediği için var olan zamanı iyi planlamak ve eşyanın nitelik ve miktarına göre personel çalıştırmak gerekecektir. Aksi takdirde iş kaybı oluşabilecektir. Aynı şekilde eşyanın miktarına göre araç seçimi de önemlidir. Adalar çıkarma gemisi kamyon veya kamyonet araçlar için ayrı ücret tarifesi uygulamaktadır.

Adalar Nakliyat Tavsiye

Adalar Nakliyat Firmaları

PEKİ TAŞIMA KAÇ GÜN SÜRMEKTEDİR

İstanbul'dan Adalar'a olan taşımalar 1. gün toplama, paketleme ve yükleme 2. gün ise teslimat şeklinde olmaktadır. Adalar'dan İstanbul Anadolu yakasına olacak küçük çaplı taşımalar bir günde olmaktadır. Ancak taşıma Avrupa yakasına olursa taşıma 2 gün sürmektedir. Detaylı bilgi için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.

Adalar Şehirler Arası Nakliyat

Profesyonel Adalar Nakliye Fiyatları

Adalar evden eve nakliyat fiyatları yapılacak işin niteliği, süresi, personel sayısı ve kullanılacak malzeme miktarı ile doğru orantılı olarak değişmektedir. En sağlıklı fiyatlama ekspertiz sonucu belirlenmektedir. Adalar Bölgesi diğer yerleşim yerlerine göre farklı özellikleri olan bir yerdir. Kocaman kamyonlar ile bu bölgede taşıma yapmak olanaksızdır. Tarihi dokusu olan bu bölgelerde yol ve çevredeki ağaç yapısına zarar vermeyecek büyüklükte araçlar ile taşıma yapmak gerekir.