');
  17.09.2019   Paylaş:

Zeytinburnu Nakliyat Firmaları

Zeytinburnu Nakliyat Firmaları için Nakliyecilik, uzmanlık gerektiren alanlardan birisidir ve her firmanın bu işi hakkıyla yapması çok zordur. Zeytinburnu evden eve nakliyat noktasında hizmet veren firmamız, uzun zamandır insanların bu alandaki ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Müşteri memnuniyetini merkeze alan hizmet anlayışımız sayesinde insanların beklentilerini fazlasıyla karşıladığımızı söyleyebilir.Ev taşımacılığı denildiği zaman insanların aklına direkt yük taşıyan kişiler gelir. Bu görüntü geçmiş için geçerli olsa dahi, günümüzü tam manasıyla yansıtmadığını söylemek yanlış olmaz. Firmamız, teknolojinin sunmuş olduğu imkanlardan sonuna kadar yararlanmakta ve bu alanın öncülerinden birisi konumunda yer almaktadır. İnsan gücünün geçmişe göre çok daha kullanılması, insanların aldıkları hizmetin daha kaliteli bir hale gelmesine neden olmaktadır. 

Zeytinburnu Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Firmamızdan hizmet almak için başta telefon olmak üzere farklı iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz. Bize ulaştığınızda merak ettiğiniz bütün sorulara cevap bulacaksınız. Telefonda her ne kadar net bir fiyat vermek çok zor olsa da genel bilgiler alındıktan sonra ortalama bir fiyatı ilgili personelimiz verecektir. Bu aşamadan sonra ise Zeytinburnu evden eve nakliyat için gerekli olan planlama süreci başlar.Planlama yapılırken her detayın üzerinde durulur ve böylece taşıma yapılacağı gün zaman kaybı ve karmaşa yaşanmaz. Planlamada, eşyaların nasıl paketleneceği, hangi mobilyaların parçalarına ayrılacağı, asansörün nereye kurulacağı, ambalajlama malzemesi olarak nelerin kullanılacağı gibi detaylar açıklığa kavuşturulur. 

Zeytinburnu Asansörlü Güvenli Taşımacılık 

Uzun zamandır bu alanda faaliyet gösterdiğimizden dolayı insanların beklentilerini tam olarak anlıyoruz. Bu beklentilerin başında ise güvenlik geldiğinin farkındayız. Zeytinburnu evden eve nakliyat sırasında güvenliğin üst seviyelerde sağlanması için gerekli olan bütün özeni gösteriyoruz. Personellerimizin bu alandaki uzmanlıkları ve tecrübeleri çok fazladır. Bunun haricinde ise her olasılığa karşın eşyaların tamamını sigortalıyoruz. Böylece olası kazalardan dolayı ortaya çıkan maliyetler, sigorta tarafından karşılanıyor.Güvenliğin sağlanması adına asansör sistemi de kullanıyoruz. Söz konusu sistemler sayesinde eşyalar merdivenlerden taşınmak zorunda kalmıyor. Bu durum ise eşyaların hem daha hızlı taşınmasını hem de daha güvende olmasını sağlıyor. Bu ve benzer tedbirler sayesinde güvenli bir taşıma yapıyoruz.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30