');
  07.04.2019   Paylaş:

Sultangazi Evden Eve Nakliyat

İnsanlar evlerini farklı nedenlerden dolayı geçmişte değiştirmişlerdir ve hala da değiştirirler. Asıl önemli olan bu yer değiştirmeler sırasında eşyalarımızın zarar görmeden sapasağlam yeni adresine ulaştırılması olmuştur. Sultangazi evden ev nakliyat işte tamda bu noktada devreye girmektedir. Yıllardır yapmakta olduğumuz nakliyecilik bizi dünden bugüne getirmiş ve kendimizi yenidünya düzenine güncellememizi sağlamıştır. Her tür altyapısı ve kalifiye eleman sayısı sayesinde en zorlu nakliyat işlerini bile tere yağdan kıl çekme kolaylığı ile başarmışızdır.

Nakliyecilik işi kesinlikle profesyonellik isteyen bir iş dalıdır. Aksi takdirde amatör kişi ya da kişilerce yapılan nakliyelerin tamamının sonu hüsranla bitmektedir. Birçok müşterimizden uymuş olduğumuz önceki taşınma hikayelerinde ya eşyaları çalınmış, ya kırılmış ya da çizilmiş olup karşılarında hiçbir muhatap bulamamışlarıdır.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat Farkı

Kurum olarak biz ise yapmış olduğumuz tüm işleri resmi kanallar üzerinden yapmakta olup, tüm nakliyat işlemlerimiz garantilidir. Bu ne demek oluyor diyecek olursanız eğer; taşınmaya tabi olan bütün eşyalarınızı sigortalıyor ve nakliyat boyunca başlarına gelebilecek her tür zararı üstleniyoruz demektir. Sultangazi evden ev nakliyat ekibi bu noktada kendisine son derece güvenmekte olup sizlere en ufak bir hayal kırıklığı yaşatmamaktadır.

Çalışmakta olduğumuz ekip arkadaşlarımızda alanında en iyi kişilerden oluşmaktadır. Tamamı saygılı, güvenilir, dürüst ve güler yüzlü kişilerdir. Bizi arayarak bizden iş aldığınız takdirde, sekreterimiz size en uygun tarihe randevu vermektedir.  Verilen tarih ve saatte ekip arkadaşlarımız adresinize gelerek taşınacak eşyalarınızın listesini çıkarmakta ve garanti kapsamına almaktadır.

Bu işlemden sonra eşyalarınızın çok dikkatli bir şekilde sökülme ve paketlenme süreci başlamış olmaktadır. Tamamı paketlenen eşyalarınız son derece güvenlikli olan asansörlü taşımacılık sistemimiz sayesinde yeni nesil nakliye araçlarımıza yüklenmektedir. Buradan yola çıkan eşyalarınız yine tamamının kurulumu yapıldıktan sonra sizlere teslim edilmektedir.

Sultangazi evden Eve Nakliyat Ücreti

Sultangazi evden ev nakliyat olarak ücretlendirme de en temel dayanağımız taşınacak olan eşyaların miktarı ve eşyaların taşınacağı mesafe etkili olmaktadır. Biz tüm bunları dikkate almakta ve işçilik yönünden müşterilerimize en uygun indirimi yapmaktayız. Bu konuda hiçbir müşterimizi mağdur etmedik etmeyeceğiz.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30