');
  07.04.2019   Paylaş:

Silivri Evden Eve Nakliyat

Evlerini taşımak isteyen kişilerin önceliği, eşyaların güvenliği ve işin zamanında bitirilmesidir. Bu hususların sağlanabilmesi için ise Silivri evden eve nakliyat konusunda uzman bir firmadan hizmet alınmasının dışında farklı bir seçenek yoktur. İnsanların arkadaşları ile toplanarak böylesine bir işlemi yapması mümkün değildir. Daha net ifadelerle, evlerin taşınması dışarıdan görüldüğü gibi basit ve kolay bir işlem değildir. Hatta gerekli olan özen gösterilmediği takdirde, son derece tehlikeli olabilir. İnsanların sağlıklarını tehlikeye atmaması için bahse konu işlemi denememesi gerekiyor.

İnsanların ihtiyaçlarına bağlı olarak bu alanda hizmet veren firma sayısı oldukça fazladır. Bu firmalardan kaliteli olanlar tercih edildiğinde, eşyaların beklentilere uygun bir şekilde taşındığı görülecektir. Fakat buna karşın eşyalara gerekli olan özeni göstermeyen ve bu alanda amatör olduğu bilinen, ancak uygun fiyatı olan firmaların tercih edilmesi halinde ise tam bir hayal kırıklığı yaşanır.

Silivri Evden Eve Nakliyat Her Şey Dahil

Geçmişte bu hizmet verilirken sadece eşyalar kamyona yüklenir ve daha sonrada kamyondan indirilerek yeni eve yerleştirilirdi. Günümüzde ise durum tamamen değişmiştir ve Silivri evden eve nakliyat oldukça kapsamlı hale gelmiştir. Bu kapsam, ödenmesi gereken rakamları da fazlasıyla etkilemektedir.

Günümüzde insanlar, nakliye konusunda hizmet almak istediklerinde firmalar tarafından kapsamın nasıl olacağı sorulur. Çünkü şimdilerde sadece taşıma değil, insanların bu alanla ilgili ihtiyaç duydukları bütün hizmetler verilmektedir. Bu hizmetlerden bazıları şu şekildedir:

  • Eşyaların tamamının paketlenmesi

  • Paketlerin dışına balonlu naylon geçirilmesi ve böylece olası darbelerin önüne geçme

  • Eşyaların olası hasarına karşın tamamının sigortalanması

  • Mobilyaların parçalarına ayrılması

  • Taşıma sonunda mobilyaların tekrar monte edilmesi

  • Eşyaların toplanması

Yukarıda yer alan işlemler dikkate alındığında insanların bu noktada büyük bir kolaylık yaşadığı söylenebilir. Silivri evden eve nakliyat hizmetleri sayesinde insanlar sadece özel eşyalarını almak suretiyle evlerinden ayrılabilirler. Geriye kalan bütün işlem, nakliye firmaları tarafından yapılır.

Burada bahsedilen işlemler için ödenmesi gereken rakam ise sabit olmayıp sürekli değişir. Değişmesine neden olan farklı hususlar vardır. Eşyaların miktarı, gidilecek mesafe, dairenin hangi katta olduğu bunlardan bazılarıdır.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30