');
  24.03.2019   Paylaş:

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat

İçinde bulunmuş olduğumuz mega kentte bırakın eşyanın bir yerden bir yere taşınmasını, insanlar bile çok zor gitmektedir. Küçükçekmece evden eve nakliyat ise bu zor işi sizler için oldukça kolay kılmaktadır. Hepimizin malumudur ki bu mega kentte her tür insana rastlamak mümkün olmaktadır. Kendilerinin nakliyeci olduğunu iddia edipte sizi dolandıranı mı ararsınız, yoksa nakliye sırasında eşyanızı çalanımı ararsınız ya da taşıma esnasında eşyanıza zarar vereni mi?

Bütün bunlar dikkate alındığında nakliye işi kesinlikle küçümsenmemesi ve her önüne gelene teslim edilmemelidir. Öncelikle eşyanızı teslim edeceğiniz kişiler dürüst, güvenilir, işinin ehli ve bu mega kenti çok iyi bilen kişiler olmalıdır. Tüm bu saydığımız özellikleri değerlendirince karşınıza kurum olarak biz çıkmaktayız.

Küçükçekmece Evden Eve Nakliyat Tercih Sebebi

Kurum olarak en çok tercih edilme sebebimiz; işimizi öncelikle ciddiye almamız, dürüst çalışmamız ve müşteri memnuniyeti odaklı olmamızdan kaynaklanmaktadır. Küçükçekmece evden eve nakliyat aldığı her işi kendine verilen bir emanet saymış ve emanete gösterilmesi gereken hassasiyeti layıkıyla göstermiştir. Yaptığımız her işte insanlarımızı hem maddi yönden zorlamadık, hem de kendileri için manevi yönden değerli olan eşyalarına büyük bir özen gösterdik. Bizi biz yapan ve bugüne kadar başarılı olmamızda en büyük payı olan yegane ana sebep budur.

Çalıştığımız ekip arkadaşlarımızda tam bir profesyoneldir. Her biri işini tam ciddiyetle yapan ve asla kendilerine verilen emanete zarar vermeden nakliyesini gerçekleştiren değerli kişilerdir. Bu konuda kurum olarak bizde üzerimize düşeni yaptık ve teknolojik alt yapımızı günümüz şartlarına uyarladık. Hem araçlarımızı yeniledik tamamını her tarafı kapalı olan kasalardan seçtik, hem de asansörlü taşımacılığı uygulamaya başladık. Böylece ekibimiz tarafından özenle paketlenen eşyalarınız hiçbir zarar görmeden araçlarımıza asansör sistemimiz sayesinde yüklenmektedir. Hem de tamamı kapalı kasa olan araçlarımız aracılığıyla da hiçbir şekilde kirlenip tozlanmadan yeni adresinize sapa sağlam ulaştırılmaktadır. 

Küçükçekmece evden eve nakliyat ekibi burada da eşyalarınızın tamamını sizlere kurulumunu yapıp teslim etmektedir. Sizler için hiçbir ekstra iş bırakılmamaktadır. Garantili hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olmaktadır.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30