24.11.2018   Paylaş:

İstanbul Evden Eve Nakliyat

İstanbul Evden Eve Nakliyat ve depolama hizmeti veren firmamız yarım asırdır kalitesinden ödün vermeden hizmetlerini sürdürmektedir. Hizmet verdiğimiz kişi ve kurumların takdirini kazanmış ender tavsiyeli firmalarından biriyiz. Biz paraya göre değil herkese kaliteli hizmeti esas alıyoruz. İstanbul Ataşehir ilçesinde ofis ve kapalı depolama alanlarına sahip firmamız kendi özmal araç ve depolama alanlarında hizmet vermektedir. Dilediğiniz zaman ofisimizi ziyaret edebilir ve taşımacılık ile ilgili merak ettiğiniz tüm sorularınızı bize yöneltebilirsiniz. 

İstanbul Nakliyat Firmaları

İstanbul nakliye firmaları arasında şehirler arası nakliyat alt yapısına sahip sayılı şirketlerden biriyiz. Bu anlamda Biz sadece İstanbul taşıma firması değil, tüm Türkiye'nin de nakliye şirketiyiz. İstanbul ev taşıma hizmeti kapsamında eşyalarınızı toplama, paketleme, de-monte ve montaj işlerini uzman personelimiz ile eksiksiz yapmaktayız. Yaptığımız her taşımayı yeni bir proje olarak ele alıp , projenin gereklerini yerine getirmek için azami gayret sarf ederiz.Siz de kaliteli, verdiği sözü eksiksiz yerine getirebilen bir taşıma şirketi arıyorsanız, bizi arayabilir ve hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Profesyonel Eşya Depolama

Şirketimiz ev eşyası depolama tesislerinde fazla olan eşyalarınızı, yazlık yada kışlık eşyanızı, kentsel dönüşüm kapsamında komple ev eşyası depolamasını bölümlendirilmiş odalarda dilediğiniz sürede depolamaktadır. Eşya depolama fiyatları ve diğer ayrıntılar için bizi arayın.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30