');
  20.03.2019   Paylaş:

Güngören Evden Eve Nakliyat

İnsanlar için taşınmak kadar zahmetli belki de başka bir serüven yoktur denilebilir. Güngören evden eve nakliyat olarak elimizden geldiğince müşterilerimizin omzundaki bu ağır yükü hafifletmeye çalışmaktayız. Bizim gibi işini düzgün yapan kurum ya da kuruluşlar olmazsa, insanlar eşyalarını sıradan amatör kişilere yaptırmakta ve bu da vatandaşımıza iki katı fiyata mal olmaktadır.

Amatör kişilerin kendi aldıkları para haricinde birde eşyaya verdikleri zararı hesaba katarsanız ettiğiniz masraf bir hayli artmış olmaktadır. Bu gibi amatör kişi ya da gruplar eşyanıza gereken hassasiyeti göstermemekte olup, onlar sadece iş sonunda alacakları parayı düşünmektedir. Sizin eşyalarınızı onların gözünde kendilerini yoracak olan herhangi bir yükten başka anlamı bulunmamaktadır.

Güngören Evden Eve Nakliyat Hizmeti ve Ücreti

Güngören evden eve nakliyat olarak halkımızı bu gibi gruplardan kurtarmanın ve en kaliteli hizmeti en uygun fiyata almalarını sağlamanın derdindeyiz. Yapmış olduğumuz her iş faturalı olup kesinlikle resmi kanallar üzerinden olmaktadır. Her zaman sizinle iletişim halinde olmaktayız ve her durumda muhatap olarak bizi bulmaktasınız. Bütün nakliyat işlerimizde taşınacak olan eşyalar tarafımızca sigortalanmakta olup, her tür olumsuzluğa karşı bütün masraflar kurumumuzca üstlenilmektedir.

Müşterilerimizin hiçbirisine mağduriyet yaşatmadık, bundan sonra da yaşatmayacağız. Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelmektedir. Biz kurum olarak işimizi bu kadar ciddiye alıyor ve hep bu ilke üzerine çalışıyoruz. Sahada çalışan ekip arkadaşlarımızda aynı şekilde her işlerini ciddiyetle yapmaktadırlar. Eşyalarınızın hiçbir zarar görmemesi için ellerinden gelen hassasiyeti göstermekte ve eşyalarınızı en kaliteli malzemelerle paketlemektedir.

Paketlenen eşyalarınız Güngören evden eve nakliyat asansörlü taşımacılık sayesinde hiçbir zarar görmeden araçlarımıza yüklenmekte olup yeni adresinize ulaştırılmaktadır. Eşyalarınız yeni adresinde de aynı hassasiyetle indirildikten sonra, sizin istediğiniz yere kurulumu gerçekleştirilmektedir. Bu konuda alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız sizlere ekstra hiçbir masraf çıkarmadan eşyanızı size teslim etmektedirler.

Bütün bu kaliteli hizmeti en uygun fiyata alacağınızı sizlere taahhüt etmekteyiz. Genel olarak fiyatlarımızda eşyaların niceliği ve gidilecek mesafe etkili olmaktadır. Bunun yanında biz siz değerli müşterilerimize işçilik ücretinde kısarak en uygun fiyatı veriyoruz ve vermeye de devam edeceğiz.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30