');
  13.03.2019   Paylaş:

Esenyurt Evden Eve Nakliyat

Nakliyat şirketlerinin verdikleri hizmet kalitesi her geçen gün biraz daha artmakta ve insanların beklentilerine daha net cevap verebilmektedir. Bunda teknolojinin geldiği nokta elbette çok önemlidir, fakat insanların Esenyurt evden eve nakliyat hizmetlerinden beklentilerinin yükselmesi de çok önemlidir. Firmamız uzun süredir bu alanda hizmet vermekte ve müşterilerimizin beklentisine göre sürekli yenilikler yapmaktadır.

Ev taşıması, dışarıdan bakıldığında sadece eşyaların kamyon, kırkayak gibi araçlara yüklenmesi olarak görülebilir. Fakat durum tam olarak böyle olmayıp, ciddi incelikleri vardır. Bu inceliklere hakim olmayan firmaların verdikleri hizmetin kalitesi oldukça düşüktür ve insanların memnun olmasını sağlayamaz. Fakat firmamız tarafından profesyonel olarak verilen taşımacılık hizmetlerinde, müşteri memnuniyeti garantisi vardır.

Esenyurt Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılıyor?

Firma olarak teknolojinin sunduğu imkanlardan fazlasıyla yararlanıyoruz. Bu imkanları, Esenyurt evden eve nakliyat işleminin hem daha güvenli bir şekilde yapılması için hem de çok daha hızlı bir şekilde tamamlanması için kullanıyoruz.

Ev taşımasına başlamadan birkaç gün önce gerekli olan fizibilite çalışmasını yapıyoruz ve söz konusu çalışma neticesinde; eşyaların nasıl paketleneceği, hangilerinin parçalarına ayrılacağı, asansör sisteminin nereye kurulacağı, hangi aracın kullanılacağı gibi konuları belirliyoruz. Böylece taşıma gününde kesinlikle zaman kaybı yaşanmamaktadır.

Taşıma gününde uygun bir araç ile taşıma yapacağımız apartmana geliyoruz ve ekiplerimizin bir kısmı ev eşyalarını paketlemeye başlarken, diğer kısmı ise asansör kurulumunu yapıyor. Uygun olan geniş bir pencere ya da balkon, asansör için tercih ediliyor. Paketleme işinden önce büyük mobilyalar parçalarına ayrılıyor, elektronik aletler tesisattan sökülüyor. Böylece asansör kurulumu hazır olduğu ilk andan itibaren Esenyurt evden eve nakliyat işlemi başlıyor.

Bu işlem sonucunda eşyalar araca yüklenmekte ve firmamız tarafından özel olarak tasarlanan araçlarda bulunan sabitleme noktaları sayesinde eşyalar sorunsuz ve hatasız bir şekilde taşınmaktadır. Yeni eve gelindiği zaman ise burada bahsedilen işlemler tersten yapılmakta ve eşyalar yeni eve taşınmaktadır. Demonte konumda bulunan mobilyalar burada tekrar monte edilmekte ve kullanıma hazır hale getirilmektedir. Böylece insanlar bu tür zaman alıcı işlemlerle uğraşmadan evlerini kullanmaya başlamaktadır.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30