');
  08.03.2019   Paylaş:

Çatalca Evden Eve Nakliyat

Yıllardan beri nakliyat işi yapmakta olan Çatalca evden eve nakliyat halka hizmet noktasında zirveyi yakalamış ve aynı kalitede hizmet vermeye de devam etmektedir. Tamamen %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta olan ekibimiz, siz değerli müşterilerimizin eşyalarının hiçbir zarar görmemesi için elinden geleni yapmaktadır. Nakliye işi oldukça önem verilmesi gereken bir iş dalı olup asla hafife alınmaması gerekmektedir.

Çoğu kişi eşyalarını hiç nakliye ile alakası olmayan fakat ek iş olarak bu işe eğilen kişilere yaptırmaktadır. Bu tarz nakliye işi yapanların birçoğu eşyaya taşıma sırasında zarar vermekte ve bu zararı da asla üstlenmemektedir. Çünkü sizin için hem maddi he de manevi değeri olan eşyalarınız, onların gözünde taşınması gereken yükten başka bir anlam ifade etmemektedir. Bu sebeple biz vatandaşlarımızı bu tarz taşıma işi yapmaya çalışan kişilere karşı uyarmayı kendimize bir vazife bilmekteyiz.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Farkı

Çatalca evden eve nakliyat olarak 7/24 halkımıza hizmet vermekteyiz. Bizi diğerlerinden farklı kılan en büyük özelliğimiz ise sizin memnuniyetinizi her şeyin üzerinde tutmamız ve asla hiçbir müşterimize en ufak bir mağduriyet yaşatmamamızdır. Yaptığımız her işi faturalı yapmakta olup aynı zamanda taşınacak eşyaların tamamını sigorta hizmetimiz sayesinde garanti kapsamına almaktayız. Bu vesileyle eğer nakliyat işlemi sırasında taşınacak olan eşyalardan herhangi birinin başına istenmeyen bir durum gelirse, tüm masrafları üstlenmekteyiz.

Biz işimizi bu kadar ciddiye alıyor ve sizlere en iyi hizmeti verebilmek için elimizden geleni yapmaktayız. Aynı şekilde sahada alışan ekip arkadaşlarımızın da her biri alanında uzman olup işinin en iyilerindendir. Eşyalarınızın tamamını en dikkatli şekilde söker ve paketlerler. Paketlemesi yapılan eşyalarınız hassas bir şekilde asansörlü sistemlerimiz sayesinde araçlarımıza hiçbir zarar görmeden yüklenmektedir.

Çatalca Evden Eve Nakliyat Farkı Fiyatı

Yeni adresinize ulaştırılan eşyalarınızın burada da tamamının kurulumu ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilmekte olup, sizlere ekstra hiçbir iş yükü bırakılmamaktadır. Çatalca evden eve nakliyat tüm bu hizmetleri çok cüzi bir fiyat karşılığında sizlere sunmaktadır. Bizi rakiplerimizden ayıran bir diğer en önemli farkımızda bu olmaktadır. En iyi hizmeti en uygun fiyata sunan neredeyse tek firmayız.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30