23.11.2018   Paylaş:

İstanbul Bodrum Nakliyat

Şirketimiz telefonlarını arayarak İstanbul Bodrum evden eve nakliyat, İstanbul Bodrum evden eve nakliye, İstanbul Bodrum ev taşıma, İstanbul Bodrum ev eşyası taşıma, İstanbul Bodrum ofis taşıma, İstanbul Bodrum büro taşıma ihtiyaçlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

İstanbul Bodrum arası evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bodrum tatil kenti olması vesilesiyle özellikle yaz aylarında taşıma talebinin yoğunlaştığı bir ilçemizdir. İstanbul Bodrum arası en çok parsiyel taşıma ya da parça eşya taşıma olarak nitelendirdiğimiz küçük çaplı nakliye talebinin fazla olduğu yerlerdir. Küçük çaplı eşya transferinde fiyatların fazla olmaması için eşya birleştirme işi yapıyoruz. Birkaç parça eşyayı aynı kamyona yükleyerek hem biz karlı bir taşıma yapıyoruz hem de bu durumu size uygun fiyat avantajları sunarak sizin kar elde etmenizi sağlıyoruz.Komple veya özel taşımalarda eşyanızın yoğunluğuna göre size uygun kapasiteli bir aracımızı tahsis ediyoruz. 

İstanbul Bodrum Nakliyat Firmaları

Bodrum nakliyat şirketleri içinde en uygun taşıma fiyatları burada!. Bizler cazip fiyatlar ile yükünüzü taşıyoruz. Sadece telefon mesafesinde olan şirketimizi arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Yılın her döneminden indirimli taşıma fırsatlarıyla eşyanızı taşıtın karlı çıkın.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Taşıma fiyatları çok değişkendir. Taşımacılıkta bir fiyat standardı bulunmamaktadır. Her firma verdiği hizmet oranında bir fiyat talep etmektedir. Kimi frimaların fiyatları çok fahiş, kimi firmaların vaatleri ve fiyatları arasında da ciddi bir tutarsızlık var. Eşyanızı taşıtacağınız firma ile ilgili iyi bir araştırma yaptığınız zaman zaten herşey tüm çıplaklığıyla orta çıkmaktadır. Nakliye fiyatları ve verdiğimiz hizmet ile alakalı deyatlı bilgi almak için telefonlarımızdan arayın.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30