');
  06.03.2019   Paylaş:

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

Hayatında hemen hemen nakliye esnasında eşyası zarar görmeyen hiç kimse yoktur. Beylikdüzü evden eve nakliyat olarak bu tarz olumsuzluklarla karşılaşılmasının sebeplerini araştırdık ve şu sonuca ulaştık. Kendilerini nakliyeci gibi tanıtan fakat aslında nakliye işi ile alakası olmayan kişilerin para kazanmak adına bu tarz bir yola başvurmaları sonucu bu gibi olumsuz olaylar ortaya çıkmaktadır. Hangi iş olursa olsun para kazanmak gözüyle bakılmamalıdır, işini severek yapanlar hayatta her zaman başarıyı yakalayanlardır.

Para kazanma amaçlı yapılan nakliye işlerinde sizin eşyalarınızın o insanların gözünde yükten başka bir anlamı ve değeri yoktur. Bu sebeple de taşıma esnasında ya zarar vermekteler ya da kaybetmektedirler. Bu konuda siz vatandaşlarımızdan ricamız tanımadığınız kişilere asla eşyalarınızı emanet etmeyiniz.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Farkı Hizmeti

Beylikdüzü evden eve nakliyat olarak halkımıza en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya devam etmekteyiz. Bu zaman kadar ki yapmış olduğumuz işlerde hiçbir sorun yaşanmamıştır ve bundan sonraki işlerimizde de yaşanmaması için azami gayret gösterilmektedir. Yapmış olduğumuz bütün işler faturalı olup resmidir. Nakliyesi yapılacak olan eşyaların tamamını sigortalıyor ve sizlere en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz. Sigortalama işlemi nasıl oluyor derseniz, bu işlem için sizden ekstra hiçbir ücret talep edilmemektedir. Bu bizim siz müşterilerimize sunduğumuz ayrıcalıklı bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde olmasını asla istemeyiz fakat nakliye esnasında eşyalarınızın başına herhangi bir durum geldiğinde bütün masrafları biz üstleniyor ve sizlere en ufak bir mağduriyet yaşatmıyoruz.

Sahada çalışa arkadaşlarımız alanının en iyisi olup ilerini tam bir kuyumcu hassasiyetiyle yapmaktadırlar. Eşyalarınızın tamamını çok dikkatli bir şekilde söker ve paketleme yaparlar. Beylikdüzü evden eve nakliyat ekibi bu konuda çok hassas ve titizdir, eşyalarınızın asla zarar görmemesi için en kaliteli malzemeyi kullanmaktan kaçınmayız. Paketlenen eşyalarınız asansörlü sistemlerimiz sayesinde hiçbir zarar görmeden araçlarımıza yüklenmektedir.

Yüklemesi tamamlanan eşyalarınız aynı şekilde tamamı kapalı araçlarımızla hiçbir zarar görmeden yeni adresinize ulaştırılmaktadır. Burada eşyalarınızın tamamı saha ekibimiz tarafından monte edilir ve kullanımınıza hazır halde tarafınıza teslim edilmektedir. Bizleri aramanız tüm bu hizmetlerden faydalanmanız için yeterli olmaktadır.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30