');
  15.11.2018   Paylaş:

Beşiktaş Nakliyat Firmaları

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat

 Geçmişten günümüze insanlar sürekli bir yerlerden başka bir yerlere taşınmış ya da taşınmak zorunda kalmıştır. Beşiktaş evden eve nakliyat da gelişen dünyaya ayak uydurmuş ve eski usul taşımacılığı bir kenara bırakarak artık son modern teknolojilerden faydalanarak kendini yenilemiştir. Artık eski usul taşımacılık devri kapandı, insanlar artık son derece zorlukla aldıkları eşyalarının taşınma esnasında çizilmesine ya da kırılmasına katlanamamaktadır. Elbette ki haklılık payları da var, sonuçta para karşılığı iş yaptırıyorsunuz ve işi yapan kişiler üstüne üstlük bir de eşyanıza zarar veriyorlar.

Bu konuda hiçbir müşterimize en ufak bir sıkıntı yaşatmadık ve bunun gururunu yaşıyoruz. Her daim işimize gereken ehemmiyeti göstererek çalıştık. Bu tarz problemler işi bilmeyen amatör kişi ya da kişilerin para kazanmak için nakliyeciliğe soyunmasından kaynaklanmaktadır. Bu noktada siz vatandaşlarımızı uyarıyor bu gibi kişilere itibar etmemelerini rica ediyoruz.

Beşiktaş Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılmakta?

Bize ulaştığınız zaman taşınacağınız tarihe veya ona en yakın bir tarihe gün vermekteyiz. Böylece önceden randevu sistemi sayesinde asla müşterilerimizi bekletmiyor verdiğimiz tarih ve saatte adresinizde oluyoruz. Bayrampaşa evden eve nakliyat olarak taşınacak eşyalarınızı önce sigortalamaktayız. Bu sayede nakliyat sırasında yaşanması muhtemel her tür olumsuzluğa karşı, bütün masrafları biz üstlenmekteyiz. Bu konuda en ufak bir mağduriyet yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Alanında en iyi olan saha çalışanlarımız eşyalarınızın tamamını çok dikkatli bir şekilde sökmekte ve aynı dikkatle tek kullanımlık ambalajlarımızla paketlemektedir. Paketlemesi tamamlanan eşyalarınız asansör sistemi taşımacılık sayesinde hiçbir zarar görmeden bulunduğu kattan son model ve güvenlikli olan araçlarımıza yüklenmektedir.

Yüklemesi yapılan eşyalarınızın tamamı yeni adresinize ulaşmak üzere yola çıkar ve burada da yine ekip arkadaşlarımız eşyalarınızın tamamının kurulumunu gerçekleştirir.

Bayrampaşa evden eve nakliyat Ücreti

Bayrampaşa evden eve nakliyat olarak ücret noktasında müşterilerimize hiçbir sorun yaşatmamaktayız. Taşınan eşyanın niceliği ile gidilecek mesafe asıl kriter olmakla birlikte, işçiliği en uygun fiyata indirerek müşterilerimize bu kaliteli hizmet en uygun fiyata gelmiş olmaktadır. Tüm bu hizmetlerden sizde en uygun fiyata yararlanmak istiyorsanız bize ulaşmanız yeterli olacaktır

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30