');
  06.03.2019   Paylaş:

Başakşehir Evden Eve Nakliyat

Hemen hemen ev ya da ofisini taşımayan hiç yok gibidir. Çünkü günümüz yaşam koşulları bizleri buna zorlamaktadır. Başakşehir evden eve nakliyat olarak bu zorlu süreçte yanınızda olmayı ve sizlere en iyi hizmeti sunabilmeyi kendimize bir borç bilmekteyiz. Nakliyat işi öyle küçümsenecek ve her önüne gelene yaptırılabilecek bir iş değildir. Nihayetinde kimse parasını kolay kazanmıyor ve eşyalarının zarar görerek hem maddi hem de manevi kayba uğramasını kimse istemez. Bu noktada bizim siz vatandaşlarımıza tavsiyemiz hiçbir zaman eşyalarınızı bilmediğiniz kişilere taşıtmamanızdır.

Artık günümüzde kolay para kazanmanın yollarına bakıyor ve bu konuda da her tür fırsatı değerlendirmektedir. Bu tarz insanlar eşyanızı taşıma adına sizden para almaktadırlar. Paranızı eğer önce verirseniz hiç taşımaya gelmeyebilirler de, eğer bir ihtimal gelirlerse de sırf bu işi para için yapacaklarından dolayı eşyanıza hiçbir değer vermeyeceklerdir. Hal böyle olunca da eşyalarınızın başına taşınma esnasında kırılma, çizilme ve hatta kaybolma olayları gelebilmektedir.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Biz siz değerli müşterilerimizin başlarına bu tarz olumsuz olayların gelmesini asla istemeyiz. Her zaman Başakşehir evden eve nakliyat ekibi olarak halkımızın yanında olduk. Bizi aradığınız zaman sekreterimiz sizlere istediğiniz tarihte veya ona en yakın olacak şekilde bir tarihe randevu vermektedir. Bu tarihten önce bizimle çalışan bir arkadaşımız gelerek taşınacak olan eşyalarınızın bir listesini yapıp bu eşyalarınızı sigorta kapsamına almaktadır. Böylece taşınma esnasında yaşanabilecek her tür olumsuzluğu biz üstlenmekte ve her tür zararı karşılamaktayız.

Gördüğünüz gibi hiçbir zaman müşterilerimizi mağdur etmemekte ve asla muhatapsız bırakmamaktayız. Yaptığımız her iş faturalı ve resmi belgelidir. Eşyalarınız garanti kapsamına alındıktan sonra size verilen tarih ve saatte ekip arkadaşlarımız adresinize gelmektedir. Tüm eşyalarınızı ambalajlayıp tamamı kapalı olan nakliye araçlarımız asansörlü taşımacılık sistemimizle yüklemektedir. Böylece eşyalarınız hiçbir zarar görmemektedir. Başakşehir evden eve nakliyat çalışanları eşyaların ulaştırılacağı yeni adreste de aynı şekilde eşyaların tamamının kurulumunu gerçekleştirmektedir. Size sadece yeni adresinizde hiçbir zarar görmeden gelen tüm eşyalarınızın keyfini sürmek kalmaktadır.

Tüm bu hizmetleri sizler için en uygun fiyata yapmaktayız, bizlere ulaşmanız hizmetlerimizden yararlanmanız için yeterli olmaktadır.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30