');
  06.03.2019   Paylaş:

Bakırköy Evden Eve Nakliyat

Her sektörün olduğu gibi nakliyeciliğinde birçok zorlukları mevcuttur. Bakırköy evden eve nakliyat olarak tüm bu zorlukların her zaman üstesinden gelmeyi başardık. Her zaman işimizin en iyisini yapmak için çabaladık ve bu konuda da hiçbir zaman hiçbir müşterimizi mağdur etmedik. Taşımacılık sektörü bu işi gerçekten hakkıyla yapanlar için oldukça riskli ve zor bir sektördür. Çünkü siz size verilen emanet bir eşyayı, hiçbir zarar vermeden tam vaktinde istenilen yere götürmekle mükellefsiniz.

İşte tüm sorunda burada başlıyor, hiçbir zarar vermeden götürme kısmı gerçekten oldukça zor bir iştir. Sıradan amatör şahıs ya da grupların yaptığı hemen hemen bütün eşya taşıma işlerinde kırma, dökme, çizme ya da kaybolma gibi vakalar yaşanmaktadır. Bunun en büyük ve en temel sebebi taşıdıkları eşyaya ehemmiyet vermemelerinden kaynaklanmaktadır.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti

İşte bizi biz yapan ve en çok tercih edilmemizi sağlayan Bakırköy evden eve nakliyat olarak aldığımız her işi tam bir kuyumcu hassasiyetiyle yapmamızdır. Bizim için en az sizler kadar taşıtacağınız eşyalarınızda önemlidir. Alacağımız her bir yükü bize verilmiş birer emanet hassasiyetiyle almaktayız ve ona göre işimizi daha bir titizlikle yapmaktayız. Bütün ekip arkadaşlarımız da bu konuda aynı hassasiyete sahiptirler. Her biri alanında en iyidir ve asla işlerinde lakaytlık göstermemektedirler.

Asansörlü taşımacılığımızın da bizlere vermiş olduğu avantajla bütün eşyalarınızı hangi katta bulunursa bulunsun, hiçbir zarar vermeden araçlarımıza yüklemekteyiz. Tamamen paketlenmiş olarak yüklenen eşyalarınız hiçbir zarar görmeden yeni adresine ulaştırılmaktadır. Burada da yine aynı şekilde eşyalarınızın tamamı saha çalışanlarımız tarafından en hassas biçimde paketlerinden çıkarılmakta ve tamamının kurulumu sağlanmaktadır. Sizlere ekstradan hiçbir iş bırakmayan ekibimiz sizi harici her tür masraftan da kurtarmış olmaktadır.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat Hizmeti Fiyatı

Görüldüğü gibi Bakırköy evden eve nakliyat sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. Yaptığımız bütün nakliyat işlemleri faturalı olup resmidir. Ayrıca fatura kesimi esnasında taşıması yapılacak bütün eşyalarınızı sigortalıyor ve her tür zarara karşı sizi güvence altına alıyoruz. Hem de tüm bu hizmetleri en uygun fiyata yapmaktayız.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30