');
  06.03.2019   Paylaş:

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat

Günümüz şartlarında artık insanların bulundukları yerlerde hayat sürdürmesi çok zorlaştı. Bu sebeple birçok insan iş veya başka sebeplerle adresini değiştirmektedir. Bahçelievler evden eve nakliyat olarak siz değerli halkımıza eşyalarınızı en iyi bir şekilde taşımayı garanti ediyoruz. Bizi biz yapan ve bu zamana kadar hep tercih edilen bir nakliyat olmamızı işimizi dürüstçe yapmamıza borçluyuz.

Bizim için sizler ne kadar değerliyseniz, taşıtacak olduğunuz eşyalarda o kadar değerlidir. Bu zamana kadar yaptığımız her işte eşyalarınızı bize verilmiş bir emanet olarak gördük ve emanetinize asla zarar vermeden yeni adresine ulaştırmayı kendimize ilke edindik. Nihayetinde eşya taşımacılığı kesinlikle profesyonellik gerektiren bir iştir. Aksi takdirde sıradan insanlara eşyalarınızı taşıttığınızda, birçok eşyanızın ya kırılmış, ya çizilmiş ya da kaybolmuş olduğunu göreceksinizdir. İşin daha kötü yanı ise bu tür olaylar yaşanınca karşınızda bir muhatap bulamamanız olmaktadır.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Kalitesi

Bahçelievler evden eve nakliyat olarak müşteri memnuniyetini kendimize birinci hedef olarak belirledik. Bizim için yaptığımız işin sonucunda alacağımız paradan çok müşterimizin yüzündeki tebessüm çok daha önemlidir. Böylesi bir memnuniyeti yakalamak için öncelikle ekip arkadaşlarımızı alanında en iyi olan kişilerden seçtik. Bunun yanında her birinin güvenilir, dürüst ve güler yüzlü insanlar olmasına büyük önem verdik.

Sahada çalışacak ekibimiz kadar onların taşıma sırasında ihtiyaç duyacakları en iyi araçları da edinmeyi asla ihmal etmedik ve son derece güvenlikli olan asansörlü taşımacılık yöntemine geçtik. Arkadaşlarımız gittikleri her adreste ayaklarına galoş takarak iş yaparlar ve böylece etrafı asla kirletmezler. Eşyalarınızın her birini büyük bir özenle söküp, yine aynı özenle tertemiz olan ambalaj malzemelerimizle paketlerler. Paketlemesi tamamlanan eşyalarınız yeni adresine ulaşmak üzere yola çıkmaktadır.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat Farkı Fiyatı

Yeni adresine ulaşan eşyalarınızı Bahçelievler evden eve nakliyat ekibi aynı şekilde tamamının kurulumunu gerçekleştirir ve size hiçbir iş bırakmazlar. Tüm bu yapılan hizmetlerin fiyatı ise eşyanızın niceliğine ve gidilecek adrese göre değişebilmektedir. Fakat değişmeyecek olan tek şey tüm bu hizmetlerden en uygun fiyata yararlanacak olacağınızdan emin olmanızdır.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30