');
  01.11.2018   Paylaş:

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Bağcılar Evden Eve Nakliyat

Taşımacılık denildiğinde akla ilk olarak Bağcılar evden eve nakliyat gelmektedir. Çünkü yaptığımız işi severek yapıyor ve en iyi hizmeti en uygun fiyata halkımızın hizmetine sunmaktayız. Elbette ki bu güveni kazanmak bizler için kolay olmadı. Gece gündüz demedik elimizden geldiğince her müşterimizin eşyasını tam vaktinde adresine ulaştırmak adına çalıştık.

Hemen hemen herkes artık nakliyat işinin çok önemli ve profesyonel kişiler tarafından yapılmasını gerektiğini acı tecrübelerle de olsa öğrendi. Çünkü bizden önceki nakliyat yaptırdıkları sırada eşyalarının başlarına gelenleri anlatan müşterilerimiz bizim yaptığımız işin temizliğini ve titizliğini gördüler. Bizim ve ekip arkadaşlarımızın hassas ve dikkatli çalışması sonucu ortaya konan performansı hemen hemen her müşterimiz takdir etmektedir.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Birçok vatandaşımız daha önce yaşadığı olumsuz nakliyat tecrübelerinden dolayı eşya taşıtmaktan hep korkar olmuştur. Bağcılar evden eve nakliyat olarak bu konuda tüm müşterilerimize, eşyalarını garantili taşımayı vaat ediyoruz. Ofisimizi aramanızla birlikte size verilen tarihte evinize ekip arkadaşlarımız geliyor ve taşınacak olan bütün eşyalarınızın listesini hazırlayarak bu eşyaları sigortalıyoruz. Böylece taşınma esnasında istenmeyen olumsuz bir durumla karşılaşıldığında bütün masrafları biz üstleniyoruz.

İşinin ehli olan ekip arkadaşlarımız, nakliyat zamanı geldiğinde evinize gelirler ve her eşyanızı gayet hassa bir şekilde sökerek paketleme yapmaktadırlar. Paketlemesi tamamlanan eşyalarınız asansörlü taşıma sistemimiz aracılığı ile hiçbir zarar görmeden bulunduğu kattan üstü ve yanları kapalı araçlarımıza yüklenir. Hiçbir şekilde toza veya yağmura maruz kalmadan eşyalarınızın tamamını güvenli ve tertemiz bir şekilde yeni adresine ulaştırmaktayız.

Burada da eşyalarınız asansör sistemi yardımı ile zarar görmeden yeni dairenize çıkartılmaktadır. Arkadaşlar çıkarılan eşyalarınızın paketlerini açarak tekrardan tamamının kurulumunu gerçekleştirmektedir. Size ekstradan hiçbir iş bırakılmamaktadır, tek yapmanız gereken yeni yerinizin keyfini çıkarmaktır.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat Fiyatı

Yapmış olduğumuz tüm bu Bağcılar evden eve nakliyat hizmetlerinin karşılığı olarak yine sizlerden en uygun fiyatı almaktayız. Fiyat belirleme yöntemimiz, taşınacak eşyaların niceliği ve eski adresiniz ile gidilecek yeni adres arasındaki mesafeye göre olmaktadır. Bu konuda hiçbir müşterimize mağduriyet yaşatmıyor en uygun fiyatı vermeyi garanti ediyoruz.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

444 5 906

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30