Bize ulaşın 444 5 906 & GSM: 0533 565 5308
E-mail: info@tepenakliyat.com

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Tuzla Evden Eve Nakliyat

Şehir İçi Ve Şehirler Arası NakliyatHizmetleri Nasıl Yapılır

 

Şehir içive şehirler arası nakliyat hizmetleri adına farklı araç gereçler ya da işlemleryapılmaktadır. En önemli farklardan biri ise hiç şüphesiz fiyatlandırmafarkıdır. Şehir için nakliyat hizmetleri adına daha az benzin harcanır ve dahaaz bir çalışan kullanılır. Bu da fiyat farkına yansımaktadır. Aynı zamandaşehir içi adına her ne kadar çok doğru bulunmasa da, sigorta sistemi şehir içihizmetler adına mecburi değildir. Fakat bu noktada tuzla nakliyat gibi büyük nakliyat firmaları adına eşyaların başınabir şey gelmesi durumunda firmanın sorumlu tutulmayacağı anlamına gelmektedir.Bu yüzden şehir içi ya da şehirlerarası nakliyat hizmetleri için sigortanınmutlaka yapılması gerekmektedir.

 

Araçlar ve diğer durumlar

 

Diğer bir durum ise hiç şüphesiz araçfarkıdır. Şehir içi bir nakliyat hizmeti adına genel olarak farklı boyutlardabulunan kamyonlar daha çok kullanılmaktadır. Özellikle de tuzla nakliyat adına İstanbul gibi son derece yoğun bir trafiğiolan şehirler adına bu tür kamyon çeşitleri, trafikte çok daha kolay birşekilde gidip gelmekte ve bu da rahat ve hızlı bir ulaşım sağlamaktadır.Elbette büyük şehirlerdeki mesafeler bazı zamanlar çok büyük olduklarında iseistisna olarak diğer araç türleri de kullanılmaktadır. Şehirlerarası birnakliyat için ise tuzla nakliyat olarakdaha çok tır ya da kırkayak gibi araç çeşitleri kullanılmaktadır. Uzun yoladına birebir olan bu araçlar ile bütün eşyalar rahat ve güven içerisinde yeniadreslerine ulaşmaktadır. Bu alanda uzman bir kadro ile uzun yollarda bu tiparaçlar görevlendirilmektedir.

 

Diğer farklar

 

Şehir içi adına şehirlerarası gibiçok daha fazla bir araç gereç ya da çalışan görevlendirilmediği için fiyatlararasında da bir takım farklar oluşmaktadır. Şehir içi mesafelerde harcananbenzin ya da ya da görevli sayısı farkları nedeni ile fiyat düşmekteşehirlerarası adına ise artmaktadır. Evden eve nakliyat ya da değerli bir takımeşyalar ile birlikte parça yük taşıma gibi nakliyat hizmetleri adına şehir içive şehirlerarası farklı oluşmaktadır. Ancak her nakliyat adına tuzla nakliyat olarak kaliteli birhizmet verilmektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat