Bize ulaşın 444 5 906 & GSM: 0533 565 5308
E-mail: info@tepenakliyat.com

Suadiye Evden Eve Nakliyat

Suadiye Evden Eve Nakliyat

Nakliye Firmaları Nasıl Hizmet Veriyorlar?

 

Devamlılığı sağlamak için kaliteli hizmet ve zamana ayak uydurmak şart

 

Günümüzde lojistik ve taşımacılık sektörü müşterilerine oldukça gelişmiş hizmet ağıyla ve kaliteli şekilde hizmet vermektedir. Bunun sebebi; eğer ki ayakta kalıp emin adımlarla ilerlemek isteniyorsa çağın teknolojisine, sistemine ayak uydurmak gerekliliğin dendir. Artık kişiler Suadiye nakliyat bölgesi dahil olmak üzere her bölgede hizmet kalitesine, zamanlama ve planlamanın kusursuz yapılmasına son derece önem vermektedirler.

 

Nakliyat hizmetleri nasıl yapılıyor?

 

Geçmiş dönemlerdeki eski usullerin rafa kaldırılmasıyla birlikte çok daha disiplinli ve sistemli bir düzen oturtulmuş durumdadır. Öncelikle Suadiye nakliyat hizmeti veren firmada telefonun diğer ucundaki müşteri temsilcisi ile görüşülerek hizmetler hakkında genel bilgiler alındıktan sonra hizmet almak istenirse yazılı şekilde evrak oluşturularak işleyiş devam ettirilmektedir. İlk önce hizmetin istenildiği tarih ve saat aralığı sisteme girilir. Daha sonra hizmeti talep eden kişinin kişisel bilgileri, telefon, adres bilgileri ve taşınacak eşyaları hakkında detaylı bilgiler alınarak kayıt edilir. Kaç koli olacak, beyaz eşya ve mobilyalar hakkında bilgiler, özel bir taşımacılık gerektiren eşya var mı gibi soruların cevapları bulunarak hazırlıklar ona göre tamamlanır.

 

Tüm bu adımlardan sonra hizmet personeli belirlenen tarih ve saatte bildirilen adrese giderek eşyaların paketleme ve yükleme işlemlerini gerçekleştirerek sevkiyatı yaparlar. En son olarak ulaşılması gereken noktaya varıldığında yine eşyaların taşınmasını gerçekleştirip teslim ederek hizmeti sonlandırırlar. Tabii ki verilecek olan hizmetle ilgili daha başlangıçta Suadiye nakliyat müşteri temsilcisi tarafından hazırlanan sözleşme, hizmeti alan kişiye imzalatılır ve bir nüshası teslim edilir. Son aşamada da yine eşyalarda her hangi bir problem olmadan teslim edildiğine dair imza alınarak işlemler tamamlanır. Bu şekilde verilen hizmetler hem müşteriyi hem de hizmeti sağlayan şirketi memnun etmektedir. Çünkü bu adımlarla her iki taraf için de soru işaretlerinin oluşmasına izin verilmemektedir.

Suadiye Eşya Depolama Hizmeti Veriliyor Mu?

Suadiye Evden Eve Nakliyat

Tepe Nakliyat, İstanbul'un diğer ilçelerinde olduğu gibi Suadiye Bölgesinde de ev eşyası depolama hizmeti vermektedir. Son dönemde kentsel dönüşüm ile Suadiye Bölgesinde bir çok ev ve iş yeri yeniden yapılmak için yıkılmıştır. Bu durum depolama ihtiyaçlarını da artırmıştır. Depolarımız Ataşehir'de olduğundan Suadiye depolama için çok uygun fiyat avantajları sunmaktayız. Depomuza bırakmak istediğiniz eşyaları yerinde tespit ediyor ve çok uygun ücretler ile taşıma ve depolama işi yapıyoruz.

Suadiye Evden Eve Nakliyat