Bize ulaşın 444 5 906 & GSM: 0533 565 5308
E-mail: info@tepenakliyat.com

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat
Tepe Nakliyat, İstanbul Maltepe ilçesinde evden eve taşıma ve eşya depolama hizmeti vermektedir. Uygun fiyatlar ile taşıma ve depolama ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyoruz.
1990 yılından beri ev ve ofis taşıma ve depolaması yapıyoruz. Maltepe ilçesi de merkez ofisimize yakın bir yer olduğundan taşıma fiyatlandırmasında yakıt tüketimini de önemsemeden fiyat veriyoruz. Bu sayede daha fazla tercih edilen bir şirket konumuna da yükselmiş bulunmaktayız.


1990 yılından günümüze bizi tercih eden ve bizden hizmet alan müşterilerimiz ile birlikte çok büyük bir aileyiz. Biz bu ailenin bir ferdi olarak teveccühlerini bizden esirgemeyen ailemizin diğer fertlerinin tüm işlerini sorunsuz ve zamanında yaptık. Maltepe ilçesi 2015 yılı itibariyle evden eve nakliyat ihtiyaçlarının bir hayli fazlalaştığı bir ilçe konumuna yükselmiştir. Bundaki en önemli faktör de Kentsel dönüşümün olduğu Küçükyalı gibi semtlerin bu bölgede olmasındandır.
Biz şirket olarak Kentsel Dönüşüm ile yeniden yapılacak binalardaki oturan insanların evlerini ya direk bina mütahiti ile ya da daire sakinleriyle de anlaşarak taşımalarını yapıyoruz. Bu sayede toplu indirim imkanı da sunuyoruz. Siz de bu avantajlarımızdan yaralanmak için ofisimizde bizi ziyaret edebilir ya da telefon kanalıyla bilgi alabilirsiniz.

Maltepe Eşya Depolama Hizmeti Nasıl Veriliyor

Artan kentsel dönüşüm projeleri beraberinde Eşya Depolama ihtiyacını da doğurmuştur. Kentsel dönüşüm kapsamına giren binaların genelde teslim süresi 12-18 ay arasında değişmektedir. Bu da daire sakinlerinin yeni bir ev tutmak yerine kısa süreli eşyalarını depoya koyma ihtiyacını beraberinde getirmektedir. Genelde dönüşüm kapsamına giren daire sahiplerinin bir çoğu eşya deposu aramaktadırlar. Bizler Maltepe Eşya Depolama ihtiyacınızı karşılıyoruz. Ataşehir bölgesinde bulunan kiralık eşya depolarımıza eşyalarını koyabilirsiniz. Eşyanızın miktarına göre cüzzi ücretler ile eşyalarınızı güvenle saklıyoruz.
Maltepe Evden Eve Nakliyat